Годинник електронний настільний з LED підсвічуванням термометром і будильником білого кольору.
Стильний багатофункціональний дизайн з цифрами LED на дзеркальному дисплеї. Може відображати дату, температуру, налаштування будильника та яскравість. Цифрове підсвічування білого кольору.
Режими роботи:
1 – робота від батарейок (3хААА батарейки в комплектацію не входять). Вбудований інтелектуальний датчик голосового керування, коли ваш голос перевищує 60 децибел, бавовна в долоні або торкніться верх годинника, годинник загориться і автоматично відключається через 16 секунд.
2 - робота від мережі (світять постійно).
особливості:
• Яскраве світлодіодне підсвічування дисплея;
• Гучний тривалий будильник;
• Функція автоматичного вимірювання температури;
• Зміна яскравості дисплея у денний/нічний час (більше/менше).
Характеристики:
Дисплей: цифровий LED
Колір індикатора: білий
Формат годинника: 12/24
Інтенсивність світіння: 3 режими
Будильник: 2 шт
Індикація температури: є °C/°F
Живлення: батарейки 3шт. ААА чи USB кабель
Матеріал: ABS
Колір корпусу: чорний
Розміри: 16х6х4 см
Комплектація:
- LED годинник
- кабель USB
- інстукція
- Роздрібна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LED Star |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал циферблата | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Термометр | Так |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Батарейки |
| Тип управління | Електронне |
| Функція календаря | Так |
| Звук | Моно |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 160 мм |
| Глибина | 2.5 мм |
| Висота | 60 мм |
| Вага | 0.1 кг |
- Ціна: 405 ₴









