
Планшет Lenovo Xiaoxin Pad 2022 4/128Gb 10.6" 2К Snapdragon 680 7700 мАh Blue
7 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1090
- +380 (98) 046-56-38
Lenovo Pad 2022 Xiaoxin 4/128Gb 10.6 дюйма 2К Snapdragon 680 7700 мАh Blue
Lenovo Pad 2022 Xiaoxin — планшет преміумкласу з суперчітким 10.6-дюймовим 2K дисплеєм, об'ємним стереозвуком Dolby Atmos і масою функцій, які роблять його використання по-справжньому комфортним. Він забезпечує новий підхід до роботи та навчання з дому, пропонує настроюваний інтерфейс для підвищення продуктивності та до 15 годин автономної роботи. Крім того, у ньому передбачений новітній дитячий режим з Google Kids Space, у якому є контент, що допомагає дітям відкривати, творити та рости. А суцільнометалевий корпус і сучасний дизайн лише підкреслюють, що цей планшет належить до пристроїв високого класу.
Суперекран. Суперчіткість
Завдяки 10.6-дюймовому TDDI LCD-дисплею з роздільною здатністю 2K (2000 X 1200 пікселів) будь-яка розвага перетворюється на захопливе видовище. Він забезпечує гранично чітку реалістичну картинку з глибоким контрастом і чудовою палітрою кольорів. А завдяки відповідності сертифікату TÜV Rheinland він безпечніший, тому ваші очі не втомлюватимуться під час тривалого використання.
Дизайн преміумкласу
З Lenovo Pad 2022 Xiaoxin ви почуватиметеся впевнено в будь-якій ситуації. Планшет одягнений у суцільний корпус з алюмінієвого сплаву та має унікальну двоколірну обробку, що забезпечує девайсу лаконічний і одночасно сучасний вигляд. Вузькі рамки навколо дисплея надають його вигляду витонченості, а невелика вага (465 г) дає змогу легко носити планшет із собою всюди.
Приголомшливий звук
Чи слухаєте ви музику, чи дивитеся черговий шедевр кінематографа, з Pad 2022 Xiaoxin ви опинитеся в самому центрі подій. Планшет отримав чотири стереодинаміки, які завжди спрямовані на користувача незалежно від того, як ви його тримаєте: в альбомному або книжковому режимі. Посилені технологією Dolby Atmos і розумними алгоритмами вони створюють сильне об'ємне звучання, що дає змогу оцінити всі нюанси аудіосцени.
Встановлена міжнародна прошивка (Global Rom), українська/російська мова є.
| Виробник: | Lenovo |
| Модель: | Lenovo Pad 2022 Xiaoxin (TB128FU) |
| Дисплей: | 10.6", TDDI LCD високої чіткості 2K (2000 x 1200 / 400 nits) |
| Сертифікація екрана: | Tuv rheinland |
| Процесор: | 8-ядерний Qualcomm Snapdragon 680 (4xA73 2.4GHz+4xA53 1.9GHz) |
| Відеопришвидшувач: | Adreno 610 |
| Оперативна пам'ять: | 4 ГБ |
| Вбудована пам'ять: | 128 ГБ |
| Слот MicroSD: | карта MicroSD до 1 Tb |
| Мережа: | 802.11 a/b/g/n/ac, 2.4 GHz & 5GHz |
| Bluetooth: | v5.1 |
| Динаміки: | 4 шт, Dolby Atmos Professional Sound |
| Камери: | основна 8 Мп, Фронтальна 8 Мп |
| Інші функції: | гіроскоп, Компас, GPS, Beidou |
| Зарядний блок: | 20W, USB Type-C |
| Акумулятор: | 7700 мА/ч Li-Pol |
| Операційна система: | Android 12 |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Цвет: | синій |
| Розмір (ВхШхГ): | 251х159х7.45 мм |
| Вага: | 465 г |
| Комплектація: | Планшет, блок живлення, кабель Type-C, інструкція, паковання |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Процесор планшета | Qualcomm Snapdragon |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Діагональ екрану | 10.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2000x1200 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android 12.0 |
| Колір | Синій |
| Модель процесора | 8-ядерный Qualcomm Snapdragon 680 |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT Super IPS+ |
| Графічний чіпсет планшета | Adreno 610 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo |
| Система A-GPS | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 8.0 |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| FM-радіо | Так |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 7700 мА/год |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик освітленості, Гіроскоп, Акселерометр |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 251 мм |
| Ширина | 159 мм |
| Товщина | 7.45 мм |
| Вага | 465 г |
- Ціна: 7 000 ₴









