SSD KingSpec 1TB 2280 M.2 NVMe PCIe Gen4x4 7400 MB/s
(нове покоління)
Підвищіть швидкість роботи Вашого комп'ютера, ноутбука або PlayStation 5 і заощадіть кошти, замінивши старий жорсткий диск на жорсткий накопичувач SSD M.2 NVMe 1TB 2280 KingSpec.
Це найбільш економічно ефективне рішення для підвищення продуктивності системи та більш простий спосіб порівняно з перенесенням всіх даних у нову систему.
Накопичувачі складаються з твердотільних компонентів і не містять рухомих деталей, тому вони мають підвищену ударостійкість і витримують падіння та вібрацію.
Серія KingSpec SXG7000 1TB - це найпродуктивніші на сьогоднішній день SSD Диски стандарту PCIe Gen4, що підтримують протокол NVMeES Тепер вони мають ємність 512Гб, 1Тб і 2Тб і більше не потребують радіатора.
Використовуючи NVMe SSD диски від Fanxiang, ви отримаєте найякісніший ігровий досвід, оскільки вам більше не доведеться чекати на завантаження локацій або ігор, все завантажується миттєво, а це дуже важливо, якщо ви цінуєте свій час. Завантаження ОС займає близько 5 секунд.
Він сумісний із ПК із компактним форм-фактором, який зручно інтегрується в систему з роз'ємами M. 2.
Виробник: KingSpec
Модель: XG7000 PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD
Сумісність: ПК, ноутбук, PS5
Об'єм накопичувача: 1 Tb
Тип накопичувача: внутрішній
Тип флеш-пам'яті: 3D NAND
Форм-фактор: М.2
Типорозмір М2: M.2 2280
Інтерфейс: M.2@PCIE 4.0 x4
Швидкість читання: ~7400 Мб/сек
Швидкість запису: ~6400 Мб/сек
Робоча температура: 0 ~ +70°C
Розміри (ВхШхГ): 80 x 22 x 3 мм
Колір червоний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KingSpec |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 4.0 x4 (0) |
| Сумісність інтерфейсу | PCI Express 3.0 x4 |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 7400 Мб/сек |
| Швидкість запису | 6600 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 3 мм |
- Ціна: 3 500 ₴










