Карта пам'яті SanDisk Extreme 1TB Class 10 UHS-I U3 4K V30 A2
Простір, який Вам необхідний
Розумний вибір для Ваших пристроїв. Підвищена продуктивність завдяки збільшеній швидкості та сумісності. Велика місткість дає змогу Вам зберігати безліч медіафайлів на Вашому телефоні, встановлювати ігри на Вашу портативну консоль або завантажувати ще більше застосунків на Ваш планшет. Чудова швидкість забезпечує плавне та надійне перенесення даних.
Швидкість і плавність
З легкістю розв'язуйте складні завдання. Навіть під час роботи з важкими файлами карта пам'яті SanDisk Extreme працює швидко та надійно завдяки супершвидкому класу швидкості U3, який забезпечує швидкості передавання даних до 190 МБ/с, що відповідають 10 класу швидкості. Великі програми завантажуються й працюють плавно, а 4K-відео відтворюються без гальмування за рахунок стандартів A2, V30 і UHS-I.
Збільште внутрішню пам'ять і зберігайте більше
Позбавте Ваш телефон обмежень. Виберіть ту карту пам'яті, яка підходить саме Вам — 64 ГБ, 128 ГБ, 256 ГБ, 512 ГБ або навіть 1 ТБ. Завдяки різноманітності моделей Ви знайдете рішення для будь-якого Вашого завдання. Більше не треба турбуватися про те, що у Вас закінчилася пам'ять — тепер у Вас є місце для зберігання всіх Ваших спогадів.
Безкомпромісний захист
6 ступенів захисту. Ви можете вирушити в будь-яку подорож із картою пам'яті SanDisk Extreme, тому що вона обладнана захистом від води, перепадів температур, рентгенівського та магнітного випромінювання, падінь і зношування. Надійне рішення для зберігання всіх незабутніх вражень.
Флешнакопичувач найкращий у світі
Випробуйте чудову продуктивність і надійність, яку тільки можна отримати від провідного світового виробника флешпам'яті з 2003 року. Всі програмне забезпечення та компоненти, включно з всесвітньо відомими модулями пам'яті DRAM і NAND, розроблені та вироблені на власних підприємствах, що дає змогу забезпечити наскрізну інтеграцію систем для забезпечення високої якості.
| Виробник: | SanDisk |
| Модель: | SanDisk Extreme |
| Обсяг накопичувача: | 1 TB |
| Швидкісний клас: | Class 10 U3 4K V30 A2 |
| Швидкість читання: | до 190 MB/сек |
| Швидкість записування: | до 130 MB/сек |
| Розмір (ВхШхГ): | 15 x 11 x 1 мм |
| Вага: | 0.25 г |
| Робоча температура: | от -25°C - +85°C |
| Температура зберігання: | -40°C - +80°C |
| Стандарт: | SDA 3.0 |
| Сумісність: | смартфон/планшет |
| Електричний стан: | 2.7 — 3.6 В |
| Термін експлуатації продукту: | понад 1000 000 циклів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandisk |
| Країна виробник | Китай |
| Тип карти пам'яті | microSDXC |
| Об'єм пам'яті | 1000 GB |
| Швидкість зчитування | 190 Мб/сек |
| Швидкість запису | 130 Мб/сек |
| Стан | Новий |
- Ціна: 6 000 ₴









