Кабель DisplayPort UGREEN CM556 USB-C на DisplayPort 1.4 2 м Black для iPhone 15 Macbook Pro iPad
Кабель DisplayPort 8K
Цей кабель USB-C — DisplayPort підтримує роздільну здатність до 8K за 60 Гц/30 Гц, 4K за 240 Гц/144 Гц/120 Гц/60 Гц/30 Гц, 2K за 240 Гц/144 Гц/120 Гц/60 Гц/2 0 Гц. Завдяки функціям HDR, HDCP2.3 і eARC, ви можете транслювати відео на свій монітор і насолоджуватися реалістичнішими фотографіями та відео.
Захопливі ігрові можливості
Кабель UGREEN USB-C — DisplayPort 1.4 підтримує пропускну здатність до 32,4 Гбіт/с, що на 50% більше, ніж у кабелю DP 1.2 Він не тільки підтримує передавання відеосигналів із високою роздільною здатністю, але також підтримує FreeSync і G-Sync, які необхідні для ігор. VRR і ALLM забезпечують плавніший ігровий процес.
Кілька режимів
Кабель USB-C — DisplayPort підтримує режим шлейфового під'єднання MST, режим Samsung Dex, режим розкладачки Macbook, режим дзеркала та режим розширення. Режим послідовного під'єднання MST мінімізує нерозбіри в кабелях і розширює зону зображення хост-пристроїв. Задовольніть усі ваші потреби: від повсякденного використання в офісі до професійного редагування відео та фотографій.
Надійність
Кабель DisplayPort має потрійну екрановану конструкцію та виготовлений із білої жорстки, що забезпечує захист від перенапруги й електромагнітної радіації. Корпус з алюмінієвого сплаву запобігає появі тріщин і прискорює відведення тепла. У поєднанні з міцною нейлоновою тканиною він удесятеро міцніший за ПВХ.
Універсальна сумісність
Кабель UGREEN USB-C — DisplayPort, сумісний з iPhone 15, 15 Pro, 15Pro Max, MacBook Pro 2022, MacBook Air 2022, iPad Pro 2022, iPad Air 2020-2022, Samsung Tablet S9, Galaxy S23, Note 20, LG Цей кабель DisplayPort підходить тільки для використання портами USB-C або портами Thunderbolt 3/4, що підтримують режим DP Alt. І він підходить тільки для однобічного використання від USB C до DisplayPort.
| Виробник: | Ugreen |
| Модель: | CM556 USB-C to DisplayPort |
| Тип: | USB-C to DisplayPort DP1.4 8K Adapter Cable |
| Вид сигнала: | цифровий аудіо/відіо |
| Роздільна здатність: | 8K@60Hz, 4K@240Hz, 2K@240Hz HDR |
| Швидкість передавання даних: | до 32.4 Gbps |
| Звуковий канал: | 32 канали 1536 KHz |
| Підтримка: | статичний HDR, змінна частота оновлення VRR, швидке перемикання мультимедіа QMS, автоматичний режим із низькою затримкою ALLM |
| Функції | кабель USB-C to DisplayPort DP1.4 8K, аудіовідеокабель |
| Матеріал: | луджена мідь + ПВХ |
| Екран: | потрійне екранування, обплетення |
| Застосування: | смартфон, планшет, ноутбук, цифрова камера або відеокамера |
| Цвет: | чорний |
| Довжина: | 2 метри |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ugreen |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кабель |
| Тип кабеля | USB Type-C-DisplayPort |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Матеріал | Луджена мідь |
| Тип роз'єму | Type-C |
- Ціна: 1 150 ₴










