
Планшет Lenovo Xiaoxin Pad 2024 8/128Gb 11'' 2К Snapdragon 685 7040 мАh Violet Global
7 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1444
- +380 (98) 046-56-38
Lenovo Pad 2024 Xiaoxin 8/128Gb 11 дюймів 2К Snapdragon 685 7040 мАh Violet Global (усі мови)
Планшет Lenovo Xiaoxin Pad 2024 (8+128Gb) Luna Grey — дійсно гарний сучасний планшет із шикарним набором характеристик, які підійдуть для будь-яких цілей у роботі.
Зовнішній вигляд
Корпус планшета пластиковий, водночас частина задньої панелі виготовлена з прогумованого софт-тач пластику. Такий матеріал приємно відчувається, надає преміальності та загалом буде не зайвим у будь-якому пристрої. Ця модель має такі розміри: 255,31x166,86x7,1 мм; вага — 465 г. Тонкі рамки навколо дисплея, чудовий рівень якості збирання — все це дає змогу отримати чудові відчуття від використання.
Залізо
На чолі всього планшета є 8-ядерний процесор Snapdragon 685, потужності якого вистачає для досить вимогливих застосунків, у ігри також можна пограти. Оперативну пам'ять тут збільшили до 8 Гб, адже є й "молодша" версія з ОЗП 6 Гб. Вбудований накопичувач на 128 Гб, розширення картами пам'яті є. Акумулятор ємністю 7040 мА·год — його досить для розміреного використання впродовж практично цілого дня. Використовується стабільна версія операційної системи Android 13, яка і візуально круто виглядає, і працює без збоїв.
Дисплей
А ось для тих, хто шукає планшет для мультимедіа — це чудовий варіант. Діагональ дисплея становить 11 дюймів, роздільна здатність FullHD+, а ще тут підвищена частота оновлення — 90 Гц. Плавність картинки на висоті, якість передавання кольору також. Користуватися планшетом подвійно приємно через такий рівень якості картинки, адже вона супроводжуватиме Вас скрізь: ігри, месенджери, перегляд відеоконтенту. IPS матриця тут представлена у своїх найкращих традиціях — проблем тут точно не знайдете.
Камера
Обидва модулі камер мають роздільну здатність 8 Мп, і кажучи про якість — воно вище середнього за рівнем. Режимів знімання не так багато, тільки основні. Але працюють вони просто ідеально. Також варто зазначити, що знімає відеопланшет у роздільній здатності FullHD, якість досить висока як для планшетів цього рівня. Щодо фронтальної камери — тут усе практично ідеальне. Можна робити селфі з гарним рівнем якості, вони без проблем можуть публікуватися в соціальних мережах.
Загалом
Планшет Lenovo Xiaoxin Pad 2024 — чудова модель, яка вважається максимально універсальною. Можна працювати, можна без проблем грати в ігри — все, що завгодно. Ця модель добре зібрана, має сучасний стриманий дизайн, а також приємну вартість — дозволити собі може кожен.
| Виробник: | Lenovo |
| Модель: | Lenovo Pad 2024 Xiaoxin Global (TB331FC) |
| Дисплей: | 11", TDDI LCD високої чіткості 2K (1920x1200 / 400 nits) |
| Сертифікація екрана: | Tuv rheinland |
| Процесор: | 8-ядерний Qualcomm Snapdragon 685 (4xA73 2.8GHz+4xA53 1.9GHz) |
| Відеопришвидшувач: | Adreno 610 |
| Оперативна пам'ять: | 8 ГБ |
| Вбудована пам'ять: | 128 ГБ |
| Слот MicroSD: | карта MicroSD до 1 Tb |
| Мережа: | 802.11 a/b/g/n/ac, 2.4 GHz & 5GHz |
| Bluetooth: | v5.1 |
| Динаміки: | 4 шт, Dolby Atmos Professional Sound |
| Камери: | основна 8 Мп, Фронтальна 8 Мп |
| Інші функції: | гіроскоп, Компас, GPS, Beidou |
| Зарядний блок: | 20W, USB Type-C |
| Акумулятор: | 7040 мА/ч Li-Pol |
| Операційна система: | Android 13 |
| Матеріал корпусу: | метал |
| Цвет: | фіолетовий |
| Розмір (ВхШхГ): | 255,31x166,86x7,1 мм |
| Вага: | 465 г |
| Комплектація | Планшет, блок живлення, кабель Type-C, інструкція, паковання |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Процесор планшета | Qualcomm Snapdragon |
| Частота процесора | 2800 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Діагональ екрану | 11 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android 13.0 |
| Колір | Фіолетовий |
| Модель процесора | Adreno 610 |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Тип екрану | LCD |
| Графічний чіпсет планшета | Adreno 610 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 8.0 |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 7040 мА/год |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 13.0 |
| Інші функції і особливості | Датчик освітленості, Гіроскоп, Компас, Акселерометр |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 255.31 мм |
| Ширина | 166.86 мм |
| Товщина | 7.1 мм |
| Вага | 465 г |
- Ціна: 7 500 ₴









