
Робот для миття вікон Liectroux YW810 Black авторозпилення у 2 сторони, керування зі смартфона
6 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1470
- +380 (98) 046-56-38
Відкрийте нову еру чистоти з Licettroux YW810
Цей інноваційний робот для миття вікон робить прибирання легким і ефективним. Завдяки обертовим дискам і розпиленню рідини він видаляє навіть стійкі забруднення, забезпечуючи блискучий результат без розводів.
Керування просто: натисніть одну кнопку та Liectroux YW810 почне роботу. Мінімальна участь людини просто переставте робот і замініть ганчірки, якщо вони забруднилися. Удосконалена технологія робить миття вікон швидким і зручним.
Робот обладнаний двома форсунками для розпилення рідини, що допомагає ефективно очищати навіть забруднені вікна без розводів. Керування максимально просте — досить натиснути одну кнопку. Для прогресивних користувачів доступні різні режими, пульт і мобільний застосунок.
Інтуїтивне керування дає змогу використовувати його навіть тим, хто не дружить із технікою. Очищення та заміна ганчірок — миттєві: потягли диск, замінили ганчірку, заскочили назад. Якість миття скла вражає: середня забрудненість зникає з першого проходу на звичайній воді, а сильні забруднення — за два проходи або один із мийним засобом. Дзеркала рекомендується чистити з рідиною для скла.
Особливості:
— прекрасно справляється з мийкою вікон всередині та зовні, вікон-арок, скляних вітрин, скляних перегородо
- можливість використання сухого або вологого чищення
- інтелектуальний процес очищення — вибирає найкращий маршрут очищення
- керування з помощу мобільного застосунка або пульта
- автоматична робота одним натисканням — 3 програми
- вбудовані подвійні форсунки для розпилення води
- защита от падения
Liectroux YW810 — ваш надійний помічник з догляду за будинком. Ідеальна чистота без зайвих зусиль!
| Виробник: | Liectroux |
| Модель: | YW810 |
| Вхідна напруга: | 200-240 В |
| Енергоспоживання: | 72 Вт |
| Адаптер живлення: | 24V / 3,75А |
| Потужність всмоктування: | 2800 Pa |
| Довжина кабелю: | 3м + 2 м адаптер (5 м загальна) |
| Довжина страхувального троса: | 5 м |
| Час роботи від акумулятора: | 20 хв (режим утримання) |
| Швидкість прибирання: | 4 мин./кв. м |
| Максимальна зона прибирання: | 6х5 м |
| Ємність для рідини: | 2x40 мл |
| Ємність батареї: | 500mAh |
| Час захисту від вимкнення живлення: | 20 хвилин |
| Робочий шум: | ≤65 децибел |
| Система запобігання падінню: | чотириразовий захист |
| Режим очищення: | 3 режими |
| Режим розпилення води: | ручний/автоматичний |
| Керування: | пульт, через мобільний застосунок |
| Розміри: | 295х145х82 мм |
| Вес робота: | 1,06 кг |
| Цвет: | чорний |
| Комплектація | Робот для миття вікон, пульт, багаторазові серветки 10 шт., запасні кільця 2 шт., бутилочка для розпилення, бутилочка для заправки, страхувальний трос, адаптер живлення, кабель живлення, інструкція, паковання |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LIECTROUX |
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Колір | Чорний |
| Тип | Робот-мийник |
- Ціна: 6 200 ₴









