
Ігрова мишка Attack Shark X3 Levander 26000DPI PAM3395 Wireless BT5.2
2 000 ₴
1 650 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1487
- +380 (98) 046-56-38
Ігрова миша Attack Shark X3 Levander PAW3395 Pixart Black Mamba BT5.2
Флагманський датчик Pixart PAW3395
Бездротова ігрова миша ATTACK SHARK X3 обладнана флагманським оптичним датчиком Pixart 3395, пропонуючи 6 регульованих рівнів DPI (800/1600/2400/3200/5000/26000) руху, забезпечуючи оптимальний ігровий досвід.
Надлегкий і ергономічний дизайн
З вагою всього 49 г, миша X3 дуже легка, що робить її однією з найлегших на ринку. Її ергономічний корпус добре підтримує долоню та мінімізує навантаження на руки, знижуючи втому у разі тривалого використання.
Мікроперемикачі Kailh GM8.0 та кодер TTC
Використовуючи мікроперемикачі Kailh Black Mamba GM8.0, кожне клацання миші X3 має чіткий звук, швидкий відскок і тривалий термін експлуатації до 80 мільйонів натискань. Кодер колеса прокручування TTC забезпечує точніше позиціювання.
Трирежимне під'єднання
Миша підтримує три режими під'єднання: кабельний режим USB-C, бездротовий режим 2.4G і Bluetooth 5.2. Це дає змогу використовувати мишу без дротів або перемикатися в дротовий режим стабільного передавання даних.
5 програмованих кнопок
Усього 5 кнопок миші можна програмувати для регулювання DPI, частоти опитування, LOD, ярлика та макросів через спеціальне ПЗ. Це дає змогу налаштувати мишу під свої потреби та стиль гри.
Покращений геймплей
Миша ATTACK SHARK X3 створена, щоб підвищити ваш ігровий досвід, забезпечуючи точність, комфорт і багатофункціональність для досягнення найкращих результатів в іграх.
| Виробник: | Attack Shark |
| Модель: | X3 |
| Режим під'єднання: | Bluetooth/бездротовий/провідний |
| Кількість кнопок: | 8 шт. |
| Кількість роликів: | 1шт |
| Свічки (Switch): | TTC 80M |
| Енкодер ролика: | TTC golden wheel 2 million laps |
| Сенсор: | PAW3395 (26 000 точок на дюйм) |
| Роздільна здатність: | 6 позиций, 800/1600/2400/3200/5600/26000 точек на дюйм |
| Максимальна швидкість: | 650IPS |
| Пришвидшення: | 50G |
| Особливості: | програмовані клавіші, внутрішня пам'ять, для хвату «Ладонь» |
| Фірмове ПЗ: | Attack Shark Driver |
| Акумулятор: | до 200 годин роботи |
| Матеріал корпусу: | ABS пластик |
| Матеріал ніжок: | Teflon PTFE |
| Розмір (ВхШхГ): | 118.5 х 61 х 39.7 мм |
| Вага: | 49 г |
| Цвет: | фіолетовий |
| Комплектація | мишка Attack Shark X3, парокодовий Type-C кабель, 2.4 Гц адаптер, протиковзні наклейки, інструкція |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Attack Shark |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Фіолетовий |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 119 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 49 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 26000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Кількість клавіш миші | 8 |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 5 |
- Ціна: 1 650 ₴









