Ігрова миша KYSONA Uranus Pro Orange Pixart PAW3395 DPI 26K 8000Hz BT5.2
Флагманський датчик Pixart PAW3395
Бездротова ігрова миша KYSONA Uranus Pro обладнана флагманським оптичним датчиком Pixart 3395, пропонуючи 6 регульованих рівнів DPI (800/1600/2400/3200/26K), забезпечуючи оптимальний ігровий досвід.
Легка вага 54 г і преміальне покриття Ice-Feel
Завдяки унікальному охолоджувальному лиття з використанням рідкого азоту корпус став тоншим і міцнішим. Покриття Ice-Feel забезпечує комфортне захоплення навіть під час інтенсивних ігрових сесій.
Мікроперемикачі HUANO 100 million Micro Switch і кодер TTC
Використовуючи мікроперемикачі HUANO, кожне клацання миші Uranus Pro має чіткий звук, швидкий відскок і тривалий термін експлуатації до 100 мільйонів натискань. Кодер колеса прокручування TTC забезпечує точніше позиціювання.
Трирежимне під'єднання
Миша підтримує три режими під'єднання: кабельний режим USB-C, бездротовий режим 2.4G і Bluetooth 5.2. Це дає змогу використовувати мишу без дротів або перемикатися в дротовий режим стабільного передавання даних.
8000 Гц бездротова частота опитування
У Uranus Pro частота опитування в 2.4G-режимі досягає 8000 Гц (0.125 мс), що ввосьмеро швидше за стандартні ігрові мишки. Курсор реагує блискавично, гарантуючи перевагу в кожній грі.
8 програмованих кнопок
Усього 8 кнопок миші можна програмувати для регулювання DPI, частоти опитування, LOD, ярлика та макросів через спеціальне ПЗ. Це дає змогу налаштувати мишу під свої потреби та стиль гри.
Покращений геймплей
Миша Uranus Pro створена, щоб підвищити ваш ігровий досвід, забезпечуючи точність, комфорт і багатофункціональність для досягнення найкращих результатів в іграх.
| Виробник: | KYSONA |
| Модель: | Uranus Pro |
| Режим під'єднання: | Bluetooth/бездротовий/провідний |
| Кількість кнопок: | 8 шт. |
| Кількість роликів: | 1шт |
| Свічки (Switch): | Huano 100M Micro Switch |
| Енкодер ролика: | TTC golden wheel 2 million laps |
| Сенсор: | PAW3395 (26 000 точок на дюйм) |
| Роздільна здатність: | 6 позиций, 800/1600/2400/3200/5600/26000 точек на дюйм |
| Максимальна швидкість: | 650IPS |
| Пришвидшення: | 50G |
| Особливості: | програмовані клавіші, внутрішня пам'ять, для хвату «Ладонь» |
| Фірмове ПЗ: | KYSONA Driver |
| Акумулятор: | до 120 годин роботи |
| Матеріал корпусу: | ABS пластик |
| Матеріал ніжок: | Teflon PTFE |
| Розмір (ВхШхГ): | 118 х 69 х 39 мм |
| Вага: | 54 г |
| Цвет: | оранжевий |
| Комплектація | мишка KYSONA Uranus Pro, парокодовий Type-C кабель, 2.4 Гц адаптер, протиковзні наклейки, інструкція |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kyson |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Помаранчевий |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 118 мм |
| Ширина | 69 мм |
| Висота | 39 мм |
| Вага | 54 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 26000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Кількість клавіш миші | 8 |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 8 |
- Ціна: 2 600 ₴










