
Кабель HDMI v2.1 8К/60Hz 10 метрів оптичний AOC Fiber Optic Cable
2 200 ₴
2 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1551
- +380 (98) 046-56-38
Кабель HDMI v2.1 8К/60Hz 10 метрів оптичний AOC Fiber Optic Cable
Високошвидкісна пропускна здатність: підтримує 48 Гбіт/с, передаючи зображення 8K за 60 Гц, 4K за 120 Гц і 2K за 120 Гц для плавного зображення з високою роздільною здатністю.
Передавання на великі відстані без втрат: волоконно-оптичний кабель забезпечує передавання без втрат на відстань до 300 м, перевершуючи мідні кабелі HDMI.
Покращений зворотний аудіоканал (eARC): eARC забезпечує високу якість аудіо, ідеально підходить для ігор і домашнього кінотеатру.
Змінна частота оновлення (VRR): VRR мінімізує розриви та зависання екрана, покращуючи ігрові враження з плавнішим зображенням.
Позолочені роз'єми та міцна конструкція: позолочені роз'єми та корпус із цинкового сплаву забезпечують довговічність і цілісність сигналу.
| Модель: | HDMI 2.1 |
| Тип: | Кабель HDMI v2.1 8К/60Hz AOC Fiber Optic Cable |
| Вид сигнала: | цифровий аудіо/відіо |
| Роздільна здатність: | 8K@60Hz, 4K@120Hz HDR |
| Швидкість передавання даних: | до 48 Gbps |
| Звуковий канал: | 32 канали |
| Підтримка: | статичний HDR, динамічний HDR, змінна частота оновлення VRR, швидке перемикання мультимедіа QMS, автоматичний режим із низькою затримкою ALLM |
| Функції | кабель HDMI 2.1 8K HD, аудіо-відео кабель |
| Матеріал: | луджена мідь + ПВХ |
| Екран: | позолочені роз'єми, подвійне екранування, обплетення |
| Застосування: | ігрові консолі PlayStation, Xbox, TV Box, комп'ютер, мультимедіа, монітор, проєктор |
| Цвет: | чорний |
| Довжина: | 10 метрів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Top Cable |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кабель |
| Тип кабеля | HDMI - HDMI |
| Довжина кабелю | 10 м |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Матеріал | Луджена мідь |
| Швидкість передачі даних | 4800000 кбіт/сек |
| Тип роз'єму | HDMI Type A male |
- Ціна: 2 000 ₴









