Робот для миття вікон Divedeer Black з автораспилювачем і 10 серветками
Автоматичний робот для миття вікон та інших вертикальних поверхонь з автоматичним розпилювачем мийного засобу PuRuikai PRK-309. З роботом не потрібно ризикувати життям і здоров'ям у таких дрібницях, як миття вікон. Не важливо, на якому поверсі Ви живете, робот-мийник вікон прекрасно справляється з мийкою:
- вікон всередині та зовні приміщення
- вікон-арок
- скляних вітрин
- скляних перегородок
Можна використовувати як для сухого, так і для вологого прибирання.
У разі від'єднання від мережі робот не впаде, а подасть звукок і продовжить кріпитися до поверхні від акумулятора до 20 хвилин.
Divedeer має інтелектуальні функції та легко керується за допомогою пульта дистанційного керування. До комплекту входять очисні серветки з мікрофібри. Їх можна використовувати повторно, легко знімати та прати.
Завдяки сучасним технологіям, цей робот автоматично очистить ваші вікна:
- Інтелектуальний процес очищення — вибирає найкращий маршрут очищення
- керується за допомогою пульта дистанційного керування
- Автоматична робота одним натисканням — 3 програми очищення
- вбудований резервуар для води місткістю 40 мл — площа до 50 кв. м.
- защита от падения
Підходить для очищення скла, керамічної плитки, дзеркал, дерев'яних дверей, мармуру, неіржавкої сталі та інших фасадних матеріалів.
| Виробник: | DIVEDEER |
| Модель: | Window Cleaning Robot |
| Вхідна напруга: | 200-240 В |
| Енергоспоживання: | 80 Вт |
| Адаптер живлення: | 24V / 3,75А |
| Довжина кабелю: | 4м + 1,2 м адаптер (5.2м загальний) |
| Довжина страхувального троса: | 5 м |
| Час роботи від акумулятора: | 20 хв (режим утримання) |
| Швидкість прибирання: | 4 мин./кв. м |
| Максимальна зона прибирання: | 6х5 м |
| Ємність для рідини: | 40 мл |
| Керування: | пульт дистанційного керування |
| Розміри: | 295х145х950 мм |
| Вес робота: | 1,03 кг |
| Цвет: | чорний |
| Комплектація | Робот для миття вікон, пульт, багаторазові серветки 10 шт., запасні кільця 2 шт., бутилочка для рідини, страхувальний трос, адаптер живлення, кабель живлення, інструкція, паковання |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Robotica |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Робот-мийник |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Колір | Чорний |
| Зарядний пристрій | Так |
| Стан | Новий |
| Оснащення | З пультом ДК |
- Ціна: 4 800 ₴










