
Ігрова мишка Attack Shark R1 18000DPI PAM3311 Wireless BT5.2 Black + протиковзні наклейки
899 ₴
- Немає в наявності
- Код: 6001
- +380 (98) 046-56-38
Бездротова ігрова портативна миша Attack Shark R1 Black PAW3311 Bluetooth Grip Tape
Ігрова портативна миша Attack Shark R1 PAW3311 Bluetooth — це інструмент, який допоможе вам зробити роботу за комп'ютером зручнішою. Маючи передові технології, ця миша пропонує вам не тільки точне та плавне керування, а й комфорт під час кожного руху.
Флагманський датчик Pixart PAW3311
Бездротова ігрова миша ATTACK SHARK R1 обладнана оптичним датчиком pixart 3311, забезпечує 6 рівнів регулювання роздільної здатності (800/1600/2400/3200/5K/18K), швидкість відстеження 400 IPS, швидкість відгуку 1000 Гц, прискорення 40G Limit, покликаний вловлювати найменші рухи, максимально швидку реакцію та максимально точне позиціювання, створений спеціально для ентузіастів ігор.
Надлегкий і ергономічний дизайн, 59 г
Завдяки корпусу з вдосконаленого легкого матеріалу вага R1 становить дивовижні 59 г, це робить її дуже легкою мишею на ринку. Крім того, ергономічний дизайн корпусу враховує різні форми рук і легко підтримує долоню. Вся ця конструкція дає змогу мінімізувати навантаження на руки під час використання миші, а також зменшити пітливість долонь і втому зап'ястків у разі тривалого використання.
Мікроперемикач HUYU Switch і кодувальник TTC
Завдяки використанню високоякісного мікроперемикача HUYU Switch кожне клацання R1 характеризується чітким звуком, швидким відскоком і швидким тригером, а термін експлуатації 20 мільйонів натискань може забезпечити довговічність і стабільність продуктивність. Він також обладнаний енкодером колеса прокручування TTC, який може забезпечити точніше позиціювання. Все це гарантує чудову тактильність під час кожного дотику миші.
Три режими під'єднання
R1 підтримує три режими під'єднання (дротовий режим USB-C, бездротовий режим 2,4G і режим BT 5.2) для відповідності різним сценам використання. Коли ви граєте, перемикайтеся в режим 2,4G і режим Bluetooth, щоб позбутися дратівливих кабелів. Коли ви на роботі та вам потрібне стабільне передавання даних, ви також можете перемкнутися в традиційний дротовий режим за допомогою зарядного кабелю USB-C. Одночасно можна під'єднати до 3 пристроїв, що робить його дуже придатним для роботи з кількома пристроями.
5 програмованих кнопок
5 програмованих кнопок, настроювання роздільної здатності миші, швидкості опитування, рівня деталізації, ярликів і макросів за допомогою драйвера. Наша команда прагне вивести гравців на новий рівень, надаючи їм оптимальні ігрові аксесуари. Тому що ми вважаємо, що навіть невелика затримка може вплинути на всю гру, а правильне ігрове обладнання здатне перетворити перемогу в кожній грі.
| Виробник: | Attack Shark |
| Модель: | R1 |
| Режим під'єднання: | Bluetooth/бездротовий/провідний |
| Кількість кнопок: | 8 шт. |
| Кількість роликів: | 1шт |
| Свічки (Switch): | TTC 20M |
| Енкодер ролика: | TTC wheel 2 million laps |
| Сенсор: | PAW3311 (18 000 точок на дюйм) |
| Роздільна здатність: | 6 позиций, 800/1600/2400/3200/5000/22000 точек на дюйм |
| Максимальна швидкість: | 400IPS |
| Пришвидшення: | 40G |
| Мультипоїнт: | можливість під'єднання декількох пристроїв |
| Особливості: | програмовані клавіші, внутрішня пам'ять, для хвату «Ладонь» |
| Фірмове ПЗ: | Attack Shark Driver |
| Акумулятор: | до 65 годин роботи |
| Матеріал корпусу: | ABS пластик |
| Матеріал ніжок: | Teflon PTFE |
| Розмір (ВхШхГ): | 123.5 х 64 х 41 мм |
| Вага: | 59 г |
| Цвет: | чорний |
| Комплектація | мишка Attack Shark R1, пароконордовий Type-C кабель, 2.4 Гц передавач, адаптер, протиковзні наклейки, інструкція |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Attack Shark |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 123.5 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Висота | 41 мм |
| Вага | 59 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 18000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Кількість клавіш миші | 8 |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 5 |
- Ціна: 899 ₴









