
Ігрова миша KYSONA Mars SE PAW3311 24000DPI Black
1 800 ₴
1 495 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1751
- +380 (98) 046-56-38
Миша KYSONA Mars SE PAW3311 24000DPI Black
Бездротова ігрова портативна миша KYSONA Mars SE PAW3311 Bluetooth Grip Tape
Ігрова портативна миша Kysona Mars SE PAW3311 Bluetooth – це інструмент, який допоможе вам зробити роботу за комп'ютером зручнішим. Маючи передові технології дана миша пропонує вам не тільки точне і плавне управління, але і комфорт при кожному русі.
Флагманський датчик Pixart PAW3311
Бездротова ігрова миша Kysona Mars SE оснащена оптичним датчиком pixart 3311, забезпечує 6 рівнів регулювання дозволу (800/1600/2400/3200/5K/24K), швидкість відстеження 300 IPS, швидкість відгуку 1000 Гц, максимально швидку реакцію та максимально точне позиціонування, створений спеціально для ентузіастів ігор.
Надлегкий та ергономічний дизайн, 57 г
Завдяки корпусу з удосконаленого легкого матеріалу вага Mars SE складає дивовижні 57 г, це робить її дуже легкою мишею на ринку. Більше того, ергономічний дизайн корпусу враховує різні форми рук та легко підтримує долоню. Вся ця конструкція дозволяє мінімізувати навантаження на руки під час використання миші, а також зменшити пітливість долонь та втому зап'ясть при тривалому використанні.
Мікроперемикач HUYU Switch та кодувальник TTC
Завдяки використанню високоякісного мікроперемикача HUYU Switch кожне клацання Mars SE характеризується чітким звуком, швидким відскоком та швидким тригером, а термін служби 20 мільйонів натискань може забезпечити довговічність та стабільність продуктивності. Він також оснащений енкодером колеса прокручування TTC, який може забезпечити більш точне позиціонування. Все це гарантує чудову тактильність при кожному дотику миші.
Три режими підключення
R1 підтримує три режими підключення (дротовий режим USB-C, бездротовий режим 2,4G і BT 5.2) для відповідності різним сценам використання. Коли ви граєте, перейдіть в режим 2,4G і Bluetooth, щоб позбутися дратівливих кабелів. Коли ви на роботі і вам потрібна стабільна передача даних, ви також можете переключитися в традиційний дротовий режим за допомогою зарядного кабелю USB-C, що додається. Одночасно можна підключити до трьох пристроїв, що робить його дуже підходящим для роботи з кількома пристроями.
5 програмованих кнопок
5 програмованих кнопок, налаштування роздільної здатності миші, швидкості опитування, рівня деталізації, ярликів та макросів за допомогою драйвера. Наша команда прагне вивести гравців на новий рівень, надаючи їм найоптимальніші ігрові аксесуари. Тому що ми вважаємо, що навіть невелика затримка може вплинути на всю гру, а правильне ігрове обладнання здатне перетворити поразку на перемогу в кожній грі.
| Бренд |
KYSONA |
|---|---|
| Модель |
Mars SE |
| Режим підключення |
провідне/2,4G/BT5.2 |
| Кількість кнопок |
8 шт |
| Кількість роликів |
1 шт |
| Свічі (Switch) |
Huano 20 Million |
| Енкодер колесика |
TTC wheel 1 million laps |
| Сенсор |
PixArt PAW3311 (24 000 точок на дюйм) |
| Роздільна здатність |
6 позицій, 800/1600/2400/3200/5600/24000 точок на дюйм |
| Максимальна швидкість |
300IPS |
| Прискорення |
35G |
| Частота опитування |
1000 Hz |
| Акумулятор |
300 mAh |
| Матеріал корпусу |
ABS пластик |
| Матеріал ніжок |
Teflon PTFE |
| Особливості |
програмовані клавіші, внутрішня пам'ять, для хвату «Долоня» |
| Підтримуванні ОС |
Windows, Mac, Android і т. д. |
| Розміри |
123 х 66 х 43 мм |
| Вага |
57 г |
| Колір |
чорний |
| Комплектація |
мишка KYSONA Mars SE, паракордовий USB-C кабель, протиковзкі наклейки, інструкція |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kyson |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 24000 dpi |
| Довжина | 123 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Висота | 43 мм |
| Вага | 57 г |
| Стан | Новий |
| Джерело живлення | Вбудований акумулятор |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Кількість клавіш миші | 8 |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 5 |
- Ціна: 1 495 ₴









