Lenovo Pad 2022 Xiaoxin 4/128Gb 10.6 дюймів 2К Snapdragon 680 7700 мАh Global Rom
Lenovo Pad 2022 Xiaoxin - планшет преміум-класу з суперчітким 10.6-дюймовим 2K дисплеєм, об'ємним стереозвуком Dolby Atmos і масою функцій, що роблять його використання по-справжньому комфортним. Він забезпечує новий підхід до роботи та навчання з дому, пропонує інтерфейс для підвищення продуктивності і до 15 годин автономної роботи. Крім того, в ньому передбачено найновіший дитячий режим з Google Kids Space, в якому є контент, що допомагає дітям відкривати, творити та рости. А суцільнометалевий корпус та сучасний дизайн лише підкреслюють, що цей планшет відноситься до пристроїв високого класу.
Суперекран. Суперчіткість
Завдяки 10.6-дюймовому TDDI LCD дисплею з роздільною здатністю 2K (2000 X 1200 пікселів) будь-яка розвага перетворюється на захоплююче видовище. Він забезпечує гранично чітку, реалістичну картинку з глибоким контрастом і чудовою палітрою кольорів. А завдяки відповідності сертифіката TÜV Rheinland він безпечніший, тому ваші очі не будуть втомлюватися під час тривалого використання.
Дизайн преміум-класу
З Lenovo Pad 2022 Xiaoxin ви почуватиметеся впевнено у будь-якій ситуації. Планшет одягнений у цілісний корпус з алюмінієвого сплаву і має унікальну двоколірну обробку, що забезпечує девайсу лаконічний та водночас сучасний вигляд. Вузькі рамки навколо дисплея надають його вигляду витонченості, а невелика вага (465 г) дозволяє легко носити планшет із собою усюди.
Приголомшливий звук
Чи слухаєте ви музику або дивитеся черговий шедевр кінематографа, з Pad 2022 Xiaoxin ви опинитеся в самому центрі подій. Планшет отримав чотири стереодинаміки, які завжди спрямовані на користувача незалежно від того, як ви тримаєте його: в альбомному або книжковому режимі. Посилені технологією Dolby Atmos та розумними алгоритмами вони створюють сильне об'ємне звучання, що дозволяє оцінити всі нюанси аудіосцен.
Встановлена міжнародна прошивка (Global Rom), українська/російська присутня.
Виробник: Lenovo
Модель: Lenovo Pad 2022 Xiaoxin (TB128FU)
Дисплей: 10.6", TDDI LCD високої чіткості 2K (2000 x 1200/400 nits)
Сертифікація екрану: Tuv rheinland
Процесор: 8-ядерний Qualcomm Snapdragon 680 (4xA73 2.4GHz+4xA53 1.9GHz)
Відеоприскорювач: Adreno 610
Оперативна пам'ять: 4 ГБ
Вбудована пам'ять: 128 ГБ
Слот MicroSD: картка MicroSD до 1 Tb
Мережа: 802.11 a/b/g/n/ac, 2.4 GHz & 5GHz
Bluetooth: v5.1
Динаміки: 4 шт, Dolby Atmos Professional Sound
Камери: основна 8Мп, Фронтальна 8Мп
Інші функції: Компас, гіроскоп, GPS, Beidou
Зарядний блок: 20W, USB Type-C
Акумулятор: 7700 мА/год Li-Pol
Операційна система: Android 12
Матеріал корпусу: метал
Колір сірий
Розмір (ВхШхГ): 251х159х7.45 мм
Вага: 465 г
Комплектація: планшет, блок живлення, кабель Type-C, інструкція, упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Процесор планшета | Qualcomm Snapdragon |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Діагональ екрану | 10.6 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2000x1200 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android |
| Колір | Сірий |
| Модель процесора | 8-ядерный Qualcomm Snapdragon 680 |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT Super IPS+ |
| Графічний чіпсет планшета | Adreno 610 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo |
| Система A-GPS | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 8.0 |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| FM-радіо | Так |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 7700 мА/год |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик освітленості, Гіроскоп, Акселерометр |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 251 мм |
| Ширина | 159 мм |
| Товщина | 7.45 мм |
| Вага | 465 г |
- Ціна: 7 000 ₴










