
Планшет Lenovo Xiaoxin Pad Plus 2023 6/128Gb 2K Helio G99 7700 мАh Grey 2nd Gen
8 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 990
- +380 (98) 046-56-38
Планшет Lenovo Xiaoxin Pad Plus 2023 6/128Gb 2K Helio G99 Grey (2nd Gen)
Компанія Lenovo представила новий планшет Xiaoxin Pad Plus 2023. За сукупністю характеристик він виглядає конкурентом Redmi Pad – дуже близькі ці моделі в технічному плані.
Xiaoxin Pad Plus 2023, базується на процесорі MediaTek Helio G99 з графікою Mali-G57 MC2, доповнений 6 ГБ ОЗП та накопичувачем на 128 ГБ (можна поставити картку пам'яті microSD до 1 ТБ).
Фронтальна камера планшета – 8-мегапіксельна, основна – з роздільною здатністю 13 Мп. Також планшет отримав чотири динаміки з підтримкою Dolby Atmos та стандартний роз'єм для навушників.
Новинка Lenovo оснащена екраном LCD з діагоналлю 11,5 дюйма, він здатний відображати картинку з роздільною здатністю 2000×1200 пікселів і з частотою оновлення 60 Гц або 120 Гц. Місткість акумуляторної батареї склала 7700 мАг, підтримується зарядка потужністю 20 Вт.
З іншого: USB-C, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.2, роз'єм 3,5 мм, та Android 12 (ZUI 14). Товщина корпусу залишає 7,4 мм, а вага – 520 г. Планшет можна використовувати з фірмовим стилусом та магнітною клавіатурою.
Виробник: Lenovo
Модель: Pad Plus 2023 Xiaoxin (TB350FU)
Дисплей: 11.5", TDDI LCD високої чіткості 2K (2000 x 1200 / 400 nits)
Сертифікація екрану: Tuv rheinland
Процесор: 8-ядерний Helio G99 Octa-core 2 ГГц (2xA76 + 6xA55)
Відеоприскорювач: Mali-G57 MC2
Оперативна пам'ять: 6 ГБ
Вбудована пам'ять: 128 ГБ
Слот MicroSD: картка MicroSD до 1 Tb
Мережа: Wi-Fi 6 802.11 a/b/g/n/ac/ax, 2.4 GHz & 5GHz
Bluetooth: v5.2
Динаміки: 4 шт, Dolby Atmos Professional Sound
Камери: основна 13Мп, Фронтальна 8 Мп
Інші функції: Компас, гіроскоп, GPS, Beidou
Зарядний блок: 20W, USB Type-C
Акумулятор: 7700 мА/год Li-Pol
Операційна система: Android 12 (ZUI14)
Матеріал корпусу: метал
Колір сірий
Розмір (ВхШхГ): 269х169х7.4 мм
Вага: 520 г
Комплектація: планшет, блок живлення, кабель Type-C, інструкція, упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Процесор планшета | MediaTek |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Діагональ екрану | 11.5 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2000×1200 |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android 12.0 |
| Колір | Сірий |
| Модель процесора | Helio G99 |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Тип екрану | LCD |
| Графічний чіпсет планшета | Mali-G57 MC2 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Супутникова навігація | GPS, Beidou |
| Система A-GPS | Так |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 13.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 8.0 |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| FM-радіо | Так |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 7700 мА/год |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик освітленості, Гіроскоп, Компас, Акселерометр |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 269 мм |
| Ширина | 169 мм |
| Товщина | 7.4 мм |
| Вага | 520 г |
- Ціна: 8 500 ₴









