
Планшет Lenovo Legion Y700 12/256Gb Grey Snapdragon 870 6550 mAh Gaming Pad
20 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1051
- +380 (98) 046-56-38
Планшет Lenovo Legion Y700 8.8" 12/256Gb Snapdragon 870 13Mp 6550мАh Grey Gaming Pad
Lenovo випустила новий планшет Lenovo Legion Y700, що поєднує в собі високу якість, дизайн та потужну продуктивність. Сам планшет має чудовий 8,8-дюймовий LCD IPS-екран з роздільною здатністю 2560x1600 (WQHD+) і підтримкою 120 Гц і HDR10, Dolby Vision.
Дисплей планшета Lenovo Legion Y700 отримав оцінку за освітленістю 500 cd/m2 (тип), що робить його чудовим для ігрових та мультимедійних програм. Крім того, пристрій має поверхню, що використовується у 84,3%, а також JBL стерео динаміки для кращого звуку.
Lenovo Legion Y700 оснащений 8-ядерним процесором Qualcomm Snapdragon 870 (SM8250-AC) із тактовою частотою до 3.2ГГц. За відображення відео відповідає графічний процесор Adreno 650. Планшет має 12 ГБ ОЗУ LPDDR5 і 256 ГБ доступного UFS 3.1 сховища (є слот для картки пам'яті), а результат на AnTuTu становить 715 000. Крім того, планшет оснащений подвійним лінійним двигуном системою охолодження. Це дасть додаткову потужність високопродуктивних програм.
Крім того, планшет має стандартну 13 MP матрицю камери, а для використання селфі передбачена 8 MP камера. У планшеті є порти Bluetooth 5.1, NFC, аудіо роз'єм, WiFi 6 (802.11ax) та інфрачервоний порт.
По автономності планшет оснащений батареєю на 6550mAh та підтримує швидку зарядку 45.0W. Завдяки цьому користувачі можуть отримати повну зарядку лише за кілька годин.
В цілому, Lenovo Legion Y700 – це висококласний планшет, націлений на надання кращої продуктивності та високої якості. Пристрій має безліч переваг, включаючи високоякісний дисплей та мультиконектори. Планшет забезпечить достатньо автономності, щоб ви могли насолоджуватись продуктивністю пристрою протягом усього дня.
Планшет Lenovo Legion Y700 має відмінне поєднання продуктивності, стилю та функціональності, яке задовольнить потреби найвибагливіших користувачів.
Виробник: Lenovo
Модель: Legion Y700
Дисплей: 8.8", TFT IPS високої чіткості 2560 x 1600
Частота поновлення: 120 Гц
Яскравість: 500 кд/м2
Особливості екрану: Підтримка HDR10, Dolby Vision
Процесор: 8-ядерний Qualcomm Snapdragon 870 5G 3.2 ГГц
Відеоприскорювач: Adreno 650
Оперативна пам'ять: 12 ГБ LPDDR5
Вбудована пам'ять: 256 ГБ UFS3.1
Слот MicroSD: картка MicroSD до 1 Tb
Мережа: Wi-Fi 5 802.11 a/b/g/n/ac, 2.4 GHz & 5GHz
Bluetooth: v5.1
Динаміки: стереозвук від JBL
Камери: основна 13Мп, Фронтальна 8 Мп
Датчики: Гіроскоп, Акселерометр, Датчик наближення, Компас
Роз'єми: USB-C, mini-Jack (3.5 мм)
Акумулятор: 6550 мА/год Li-Pol
Зарядний блок: 45W, USB Type-C
Операційна система: ZUI13 (Android 11)
Матеріал корпусу: метал
Колір сірий
Розмір (ВхШхГ): 207.1x128.1x7.9 мм
Вага: 375 г
Комплектація: планшет, блок живлення, кабель Type-C, інструкція, упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Процесор планшета | Qualcomm Snapdragon |
| Частота процесора | 3200 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Діагональ екрану | 8.8 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2560×1600 |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android 11 |
| Колір | Сірий |
| Модель процесора | Qualcomm Snapdragon 870 5G |
| Стан | Новий |
| Пам'ять | |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD, microSDHC, microSDXC |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT IPS |
| Графічний чіпсет планшета | Adreno 650 |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 13.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 8.0 |
| Функції камери | Автофокус, Спалах |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| FM-радіо | Так |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Ємність акумулятору | 6550 мА/год |
| Додаткові характеристики | |
| Підтримка операційної системи | Android 11 |
| Інші функції і особливості | Датчик освітленості, Датчик наближення, Акселерометр, Швидка зарядка |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 207 мм |
| Ширина | 128 мм |
| Товщина | 7.9 мм |
| Вага | 375 г |
- Ціна: 20 000 ₴









