
SSD Диск KingSpec M.2 NVMe 1TB 2230 Gen3x4 ССД для PC Microsoft Surface Pro, Steam Deck
3 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1052
- +380 (98) 046-56-38
SSD KingSpec M.2 NVMe 51TB PCIe Gen3x4 2230
Підвищіть швидкість роботи Вашого комп'ютера та заощадіть кошти, замінивши старий жорсткий диск на жорсткий накопичувач SSD M.2 NVMe 1TB 2230 KingSpec.
Це найбільш економічно ефективне рішення для підвищення продуктивності системи та більш простий спосіб порівняно з перенесенням всіх даних у нову систему.
Накопичувачі складаються з твердотільних компонентів і не містять рухомих деталей, тому вони мають підвищену ударостійкість і витримують падіння та вібрацію.
Серія KingSpec NE-1 TB - це найпродуктивніші на сьогоднішній день SSD Диски стандарту PCIe Gen3, що підтримують протокол NVMeES Тепер вони мають ємність 128, 256, 512 Гб, 1Тб і 2Тб і більше не потребують радіатора.
Використовуючи NVMe SSD диски від KingSpec, ви отримаєте найякісніший ігровий досвід, оскільки вам більше не доведеться чекати на завантаження локацій або ігор, все завантажується миттєво, а це дуже важливо, якщо ви цінуєте свій час. Завантаження ОС займає близько 7 секунд.
Він сумісний з ПК, Microsoft Surface Pro 7+ 8, Steam Deck з компактним форм-фактором, який зручно інтегрується в систему з роз'ємами M. 2.
Виробник: KingSpec
Об'єм накопичувача: 1 Tb
Тип накопичувача: внутрішній
Тип флеш-пам'яті: NAND FLASH 3D TLC
Форм-фактор: М.2
Типорозмір М2: M.2 2230
Інтерфейс підключення: M.2 NVME Rev. 1.3, SATA III, SATA II, SATA I
Швидкість читання: ~3500 Мб/сек
Швидкість запису: ~2500 Мб/сек
Робоча температура: 0 ~ +70°C
Розміри (ВхШхГ): 80 x 22 x 3 мм
Колір чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KingSpec |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Сумісність інтерфейсу | PCI Express 3.0 x4 |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 3500 Мб/сек |
| Внутрішня швидкість передачі даних | 2500 Мб/сек |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Швидкість зчитування | 3500 Мб/сек |
| Швидкість запису | 2500 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Висота | 3 мм |
| Вага | 5 г |
- Ціна: 3 700 ₴









