
Мережевий зарядний пристрій Xiaomi 120W Charger White + Кабель 120W White
1 850 ₴
1 570 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1079
- +380 (98) 046-56-38
Мережевий зарядний пристрій Xiaomi 120W Charger White + Кабель 120W Turbo Fast Charge White
Зарядний пристрій Xiaomi
За допомогою зарядного пристрою Xiaomi 120W ви зможете швидко та безпечно поповнити заряд батареї вашого мобільного гаджета з відповідними параметрами та роз'ємом: смартфона, планшета, електронної книги, блютуз-колонки або навушників. Збільшена вихідна потужність дозволяє проводити підзарядку ноутбуків, кабель USB Type-C перетворює Xiaomi на універсальний зарядний пристрій, сумісний з більшістю сучасних девайсів.Швидка зарядка
Завдяки максимальній вихідній потужності 120 Вт, скорочує до мінімуму час заряджання мобільних пристроїв, підтримує Xiaomi TurboCharge.Заряджання ноутбуків
Максимальної потужності 120 Вт вистачить, щоб здійснювати зарядку не лише невеликих гаджетів, а й таких енергоємних пристроїв, як ноутбуки.Універсальність
Провідний зарядний пристрій Xiaomi стандартно складається з двох частин: кабелю USB Type-A/USB Type-C та зарядного блоку. Xiaomi забезпечує якісну зарядку для різних пристроїв з роз'ємом USB Type-C, а також при використанні стороннього кабелю будь-яких пристроїв USB.Висока надійність
Спеціальна мікросхема забезпечує інтелектуальну ідентифікацію сили струму для узгодження з підключеним пристроєм, захищаючи акумулятор від пошкодження. Адаптер живлення успішно пройшов тест на безпеку, підтверджуючи надійність використання та покращену ефективність зарядки.
Виробник: Xiaomi
Модель: MDY-14-EE
Захист: від перевантаження, надмірної зарядки та короткого замикання
Матеріал: вогнестійкий полікарбонат ABS
Кількість роз'ємів: USB-A
Вхід (input): 100-240V 50-60Hz 1.7A
Вихід (output) USB-A: 5V/3A, 9V/3A, 11V/6A, 20V/6A
Сумарний вихід: 120W
Підтримка швидкого заряджання: Xiaomi TurboCharge 120W
Розміри: 100x60x28 мм
Вага: 147 г
Колір білий
Комплектація: зарядний пристрій, кабель зарядний 120W
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 6 А |
| Вихідна потужність | 120 Вт |
| Потужність | 120 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
- Ціна: 1 570 ₴









