Настільний годинник з автоматичним моніторингом температури та вологості
• Великий РК-екран: цифровий настільний годинник з температурою та вологістю оснащений великим РК-екраном, який чітко та легко відображає рівні температури та вологості.
• Автоматичний моніторинг: цей багатофункціональний електронний настільний годинник автоматично контролює рівень температури та вологості, що робить його зручним та ефективним інструментом для відстеження навколишнього середовища у вашому будинку чи офісі.
• Стоячі та настінні: годинник може стояти або висіти на стіні, що дає вам можливість розмістити його будь-де.
• Регулятор температури: завдяки функції регулятора температури цей годинник допомагає підтримувати комфортне середовище, відповідним чином регулюючи температуру.
Інструкція з експлуатації продукту:
1) Відповідно до автоматичного виявлення в режимі реального часу датчика температури навколишнього середовища та датчика вологості, відображення даних виявляється і оновлюється кожні 10 секунд або близько того;
2) Значок годинника являє собою фіксований екран, час можна встановити вільно, на боці продукту є кнопка часу, натисніть годинну стрілку, щоб вона мигнула один раз, ви можете встановити годину, натисніть і утримуйте, щоб швидко поговорити ; після налаштування зачекайте 5 секунд і автоматично перейдіть до миготливої хвилинної стрілки. Ви можете встановити хвилини, натисніть та утримуйте для швидкого перемотування вперед; налаштований на автоматичне перебування протягом 5 секунд після переходу до нормального стану.
Функції:
- З великим РК-дисплеєм, простий у використанні.
- можна перевірити температуру в приміщенні та на вулиці, вологість у приміщенні.
- можна вибрати 12-годинний або 24-годинний формат часу
- з годинником, вологістю, температурою
можна розмістити на столі або повісити на стіну.
- Низьке енергоспоживання, батарейку можна використовувати протягом тривалого часу.
- Висока стабільність та точність.
Специфікація:
Діапазон температур: -10 ~ + 70 градусів
Діапазон вологості: 20% ~ 90% відносної вологості.
Точність температури: +/- 1 градус Цельсія С
Точність вологості: -/+5% відносної вологості.
Розмір пристрою: 81*71*10 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intelix |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настільні |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Термометр | Так |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 81 мм |
| Глибина | 71 мм |
| Висота | 10 мм |
| Вага | 0.02 кг |
- Ціна: 399 ₴










