
Маршрутизатор Xiaomi BE7000 Wi-Fi 7 Mi AIoT роутер
8 000 ₴
7 050 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1069
- +380 (98) 046-56-38
Роутер Xiaomi BE7000 Wi-Fi 7 Mesh Router Маршрутизатор
Компанія Xiaomi випустила новий роутер BE7000. Цей маршрутизатор оснащений процесором Qualcomm IPQ 9554, має 1 ГБ пам'яті + 128 МБ флеш-пам'яті, оснащений 4 мережними портами 2,5 ГБ та мати стабільний доступ до 600 пристроїв.
Згідно з даними офіційного сайту Qualcomm, процесором Qualcomm IPQ 9554 є Networking Pro 620, яка є тридіапазонною мережевою платформою Wi-Fi 7 і підтримує 6 потоків даних. Процесор побудований за 14-нм техпроцесом, специфікація – чотириядерний A73 до 1,5 ГГц.
З точки зору швидкості Mi Router 7000 додає два високопродуктивних підсилювача сигналу в діапазоні частот 2,4 ГГц. Теоретична швидкість 2.4G може досягати 1376,1 Мбіт/с, а максимальна швидкість 5G становить 5764,8 Мбіт/с. Він також підтримує агрегацію подвійної WAN/подвійної локальної мережі до 5 Гбіт/с.
Що стосується антен, BE7000 використовує 7 зовнішніх антен і 2 внутрішніх антени, 4 з яких є 2,4G одночастотними антенами, 4G є одночастотними 5G антенами і одну антену NFC.
Крім того, Xiaomi BE7000 також має прискорення для окремих пристроїв Xiaomi, інтелектуально розпізнає мобільні телефони Xiaomi/Redmi, відкриває ексклюзивні канали прискорення ігор та підтримує програмне прискорення для PS, Xbox, Switch, ПК, мобільних телефонів та інших пристроїв.
Виробник: Xiaomi
Модель: BE7000
Процесор: Qualcomm IPQ9554 – 4 ядра A73 з частотою до 1.5 ГГц + 2 ядра NPU з частотою 1.0 ГГц
Оперативна пам'ять: 1 Гб
Вбудована пам'ять: 128 Мб
Стандарти Wi-Fi: 802.11b, g, n, ac, ax; Wi-Fi 6 (802.11ax)
WAN порт: 2,5 Гбіт/сек
LAN порти: 4шт. 2,5 Гбіт/сек
Особливості LAN: WAN/LAN, що перепризначаються, 4 порти
Частотний діапазон: тридіапазонний 2,4 GHz/5.2 GHz/5.8 GHz
Мах швидкість 2.4 GHz: 1376 Мбіт/сек
Мах швидкість 5.8 GHz: 5764 Мбіт/сек
Смуга пропускання: 160 МГц
Підтримка MU-MIMO: 4T4R, Beamforming+
Функції та можливості: NAT, режим мосту, репітер, режим MESH, Beamforming, мережевий екран (Firewall), DHCP-сервер, підтримка VPN, підтримка DDNS, підтримка DMZ
Стандарти безпеки: WPA, WEP, WPA2, WPA3 SAE
NFC: є
Особливості: Docker, Samba, Baidu Cloud
Кількість антен: 6шт. двочастотні всеспрямовані з посиленням, 1шт. антена AIoT, внутрішня антена NFC
Територія покриття: 200 м2
Дальність сигналу: ≤250 метрів
Управління зі смартфона: є, додаток Xiaomi MiWiFi
Розмір (ВхШхГ): 408 x 177 x 133 мм
Вага: 400 г
Комплектація: роутер, блок живлення, кабель RJ-45, роздрібна упаковка, інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Стандарт з'єднання | 802.11ax |
| Швидкість з'єднання | 7160 Мбіт/сек |
| Тип антени | Зовнішня |
| Кількість антен | 7 шт. |
| Підтримка роботи в двох діапазонах | Так |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | Fast Ethernet, Gigabit Ethernet |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 4 шт. |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Режим моста | Так |
| Підтримка VPN-тунелів | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Бездротовий |
| Клас пристрою | Офісний |
| Кількість WAN портів | 4 шт. |
| Кількість LAN портів | 4 шт. |
| Стандарт бездротового зв'язку | 802.11ax |
| WI-FI частота, ГГц | 2.4+5 three band |
| Антени WI-FI | Зовнішні, незнімні |
| Підтримка MU-MIMO | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина | 408 мм |
| Ширина | 177 мм |
| Висота | 133 мм |
| Вага | 400 г |
- Ціна: 7 050 ₴









