
Великий настільний/настінний електронний LED годинник, будильник, календар, термометр, гігрометр
1 800 ₴
1 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1160
- +380 (98) 046-56-38
Великий настільний/настінний електронний LED годинник, будильник, термометр, гігрометр чорний
Функції годинника:
1. Температура та вологість відображаються на одному екрані. Відображення дати.
2. 3 групи будильників зручно використовувати.
3. 12/24-годинний дисплей
4. 4 рівні регулювання яскравості.
5. Нічний режим – автоматичне затемнення щодня з 18:00 до 7:00.
6. Режим енергозбереження – при живленні від акумулятора інформаційний екран переходить у режим енергозбереження, і кнопка загоряється.
7. Пульт дистанційного керування
Тип: Годинник, будильник, календар, термометр, гігрометр
Розмір: 25*16*3 см
Колір як на зображенні
Стиль: біло/зелено/сині табло
Виробник: Ascromy
Модель: GH8012
Екран: LED
Діапазон температур: від 0°C до 60°C
Функції: годинник, будильник, термометр, гігрометр
Живлення: по USB кабелю
Матеріал: ABS пластик
Розмір: 250х160х30 мм
Колір чорний
Вага: 300 г
Комплектація: Годинник, кабель USB, пульт, інструкція, упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LED Star |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Електронна/цифрова |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір циферблату | Чорний |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Барометр | Так |
| Термометр | Так |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Батарейки |
| Тип управління | Електронне |
| Функція календаря | Так |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 250 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 0.3 кг |
- Ціна: 1 499 ₴









