Точилка для ножів та ножиць з регулюванням кута заточування
Ваші ножі та ножиці завжди будуть гострими та готовими до роботи завдяки нашій унікальній ручній точилці 3 в 1. Ця універсальна механічна точила з регульованим кутом заточування – це незамінний аксесуар для вашої кухні. Отримайте безперервний доступ до гострих лез, щоб легко нарізати будь-які продукти.
Завдяки нашій точилці, ви зможете легко уникнути непотрібних витрат на нові ножі та ножиці. Це економічний та екологічний вибір, який збереже якість вашого кухонного інвентарю.
Використання:
1. Розмістіть точилку горизонтально та візьміться за ручку
2. Помістіть лезо ножа в лезо для заточування і потягніть його назад в одному напрямку, щоб заточити лезо.
3. Спочатку грубе шліфування 3-5 разів, потім тонке шліфування приблизно 2 рази.
Виробник: TAIDEA
Модель: точила для ножів та ножиць з регулюванням кута заточування
Кут заточування: 14 ° -24 °
Заточування: всього леза від бюльстера до кінчика
Рекомендовані типи ножів: кухонні, туристичні та складані ножі
Стадія грубої редагування: є
Стадія первинного заточування: є
Стадія правки та полірування: є
Розмір: 280х70х45 мм
Вага: 275 гр
Колір: чорний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точилка механічна |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 45 мм |
| Вага | 275 г |
| Виробник | Taidea |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для ножів та ножиць |
- Ціна: 760 ₴










