Зарядний пристрій Essager 100W GAN (2xUSB-C + 2xUSB-A) Quick Charger ES-CD37 Black
4-портовий EU Plug Compact USB Wall Charger Adapter [з європейським сертифікатом CE] – білий колір. Виконані з високоякісних компонентів, висока потужність 100 Вт, ефективна трансформація напруги, підтримка різних протоколів швидкого заряджання, включаючи PD 3.0 та QC 3.0
Чотири порти можуть бути використані одночасно, управляти розподілом зарядки буде вбудований інтелектуальний чіп з інтелектуальним роздільником струму.
Ця зарядка, маючи роз'єми USB-C+2 USB-A – підходить для дому, офісу, ділових подорожей та інших сценаріїв, може заряджати ноутбуки, для мобільних телефонів, планшетів, навушників, годинників, для PS5, Nintendo та інших невеликих гаджетів.
Приймається нове покоління напівпровідникових матеріалів з технологією GAN для забезпечення таких характеристик як невеликий розмір, висока напруга, висока частота, стабільна продуктивність; під тією ж потужністю, меншим розміром та легшою вагою.
Підтримка швидкого заряджання PD, FCP, AFC Samsung, 3.0 Huawei
Виробник: Essager
Модель: 100W GaN 2C+2U ES-CD23
Захист: від перевантаження, надмірної зарядки та короткого замикання
Матеріал: вогнестійкий полікарбонат ABS
Кількість роз'ємів: 2-USB-C, 2-USB-A
Вхід (input): 100-240V 50-60Hz 1.2A
Вихід (output) USB-C1: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A (100W max)
Вихід (output) USB-C2: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A, 15V/2A, 20V/1.5A (30W max)
Вихід (output) USB-A1: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W max)
Вихід (output) USB-A2: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A (18W max)
Вихід (output) USB-C1 + USB-C2: PD 65W + PD 30W (95W max)
Сумарний вихід: 100W
Підтримка швидкого заряджання: Quick Charge 4.0+, Power Delivery 3.0, Huawei (FCP), Huawei (SCP), Samsung (AFC)
Розміри: 92x55x33 мм
Вага: 150 г
Колір: чорний
Комплектація: зарядний пристрій, роздрібна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Essager |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | Універсальний |
| Вихідна потужність | 100 Вт |
| Потужність | 100 Вт |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
- Ціна: 1 200 ₴










