Роутер Xiaomi BE 3600 є найдешевшим маршрутизатором із підтримкою Wi-Fi 7
Роутер Xiaomi Wi-Fi 7 BE 3600
Потужний і надійний роутер, який підтримує найновіший і найшвидший стандарт бездротового зв'язку Wi-Fi 7. Роутер має чотири порти з високою пропускною здатністю, чотириядерний процесор, 256 МБ оперативної пам'яті та може під'єднувати до 128 пристроїв одночасно. Роутер також підтримує смугу частот 160 Гц і технологію OFDMA, які пришвидшують обмін даними та забезпечують пропускну здатність бездротової мережі до 3570 Мбіт/с. Роутер має стильний і компактний дизайн, а також зручний застосунок для керування мережею.
Стандарт Wi-Fi 7
Роутер Xiaomi Wi-Fi 7 BE 3600 обладнаний чотирма портами: WAN з пропускною здатністю 2,5 Гбіт/с, і гігабітними LAN. Він вміє динамічно вибирати WAN порт, підтримує агрегацію провайдерів (можна підсумовувати пропускну здатність від декількох провайдерів, заведених до роутера). Це дає змогу під'єднувати до роутера різні пристрої, як-от комп'ютери, телевізори, ігрові приставки тощо, і насолоджуватися високоякісним потоковим відео, онлайн-іграми та іншими інтернет-сервісами без затримок і збоїв.
Процесор Qualcomm
За продуктивність роутера відповідає чотириядерний процесор Qualcomm з частотою 1,1 ГГц у поєднанні з 256 МБ оперативної пам'яті. Це забезпечує швидку та плавну роботу роутера, а також його здатність під'єднувати до мережі до 128 пристроїв одночасно. Заявлені можливості об'єднання до 10 новинок у Mesh-мережі. Ви можете використовувати всі свої смарт-ґаджети, не турбуючись про перевантаження мережі або зниження швидкості.
Технологія OFDMA
Роутер Xiaomi Wi-Fi 7 BE 3600 підтримує смугу частот 160 Гц, а також технологію OFDMA. Завдяки цьому роутер може розділяти один канал між кількома користувачами, що прискорює обмін даними та дає змогу пристрою забезпечувати пропускну здатність бездротової мережі до 3570 Мбіт/с. Це означає, що ви можете під'єднуватися до роутера через Wi-Fi 7 — найновіший і найшвидший стандарт бездротового зв'язку, який має більшу проникність і стійкість до перешкод.
Двоканальна інтеграція MLO
Ця технологія тільки в стандарті WIFI 7, коли один пристрій може під'єднуватися до діапазонів 2,4G і 5G одночасно. Два канали передають паралельно, щоб краще справлятися з перешкодами довкілля.
Чотири зовнішні антени
Роутер Xiaomi Wi-Fi 7 BE 3600 має стильний і компактний дизайн, який гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр. Роутер виготовлений у білому кольорі та має розміри 290 x 220 x 41 мм. На передній панелі роутера розташовані індикатор роботи та стану мережі, а на задній — кнопка Mesh, кнопка скидання, порти й антени. Роутер має чотири позашні антени з підсилювачами сигналу, які забезпечують широке покриття і стабільне приймання.
Керування зі смартфона
Для керування роутером ви можете використовувати спеціальний застосунок Mi Wi-Fi, який доступний для смартфонів на базі Android та iOS. За допомогою програми ви можете настроювати різні параметри мережі, як-от ім'я, пароль, режим роботи, батьківський контроль тощо. Ви також можете переглядати статистику використання мережі, керувати під'єднаними пристроями, оновлювати прошивку роутера та отримувати повідомлення про можливі проблеми.
| Виробник: | Xiaomi |
| Модель: | BE 3600 |
| Процесор: | Qualcomm - 4 ядра з частотою до 1.1 ГГц |
| Оперативна пам'ять: | 256 Мб |
| Стандарти Wi-Fi: | 802.11b,g,n,ac,ax, be; Wi-Fi 7 (802.11be) |
| WAN порти: | 1 шт. 2.5 Гбит/сек |
| LAN порти: | 4 шт. 1 Гбіт/сек |
| Частотний діапазон: | дводіапазонний 2,4 GHz/5 GHz |
| Мах сумарна швидкість: | 3570 Мбіт/сек |
| Смуга пропускання: | 160 МГц |
| Підтримка MU-MIMO: | 4T4R, Beamforming+ |
| Функції та можливості: | NAT, режим моста, репітер, режим MESH, Beamforming, мережевий екран (Firewall), DHCP-сервер, підтримка VPN, підтримка DDNS, підтримка DMZ |
| Стандарти безпеки: | WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA3-SAE |
| Кількість антен: | 4 шт. двочастотні всеспрямовані з посиленням |
| Територія покриття: | 180 м2 |
| Дальність сигналу: | ≤100 метрів |
| Керування зі смартфона: | є, застосунок Xiaomi MiWiFi |
| Розмір (ВхШхГ): | 291 x 220 x 41 мм |
| Вага: | 400 г |
| Комплектація | роутер, блок живлення, інструкція, роздрібна паковання |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| Країна виробник | Китай |
| Стандарт з'єднання | 802.11ax |
| Швидкість з'єднання | 3570 Мбіт/сек |
| Тип антени | Зовнішня |
| Кількість антен | 4 шт. |
| Підтримка роботи в двох діапазонах | Так |
| Інтерфейс підключення до локальної мережі/комп'ютера | Gigabit Ethernet |
| Кількість LAN-портів (RJ-45) | 4 шт. |
| Інтерфейс підключення до інтернет (WAN) | Ethernet |
| Вбудований комутатор | Так |
| Режим моста | Так |
| Підтримка VPN-тунелів | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | MESH система |
| Клас пристрою | Стаціонарний |
| Кількість WAN портів | 4 шт. |
| Кількість LAN портів | 4 шт. |
| Стандарт бездротового зв'язку | 802.11ax |
| WI-FI частота, ГГц | 7 |
| Швидкість WI-FI, Mbit/сек, до | 3200 |
| Антени WI-FI | Зовнішні, незнімні |
| Підтримка MU-MIMO | Так |
| Загальні | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина | 291 мм |
| Ширина | 41 мм |
| Висота | 220 мм |
| Вага | 400 г |
- Ціна: 2 700 ₴










