
Док-станція 11 in 1 USB-C - HDMI VGA USB-C USB3.0x3 RJ45 SD/TF 3.5mm PD 100W HUB адаптер
2 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1204
- +380 (98) 046-56-38
Док-станція Onvian 11 in 1 USB 3.1 Type-C - HDMI/VGA/USB-C/USB3.0x3/RJ45/SD/TF/Jack 3.5mm/PD 100W
Багатофункціональна USB-C док-станція 11-in-1 Onvian здатна значно розширити можливості вашого ПК, ноутбука чи смартфона. Підключайте ноутбук до телевізора через інтерфейс HDMI та відтворюйте зображення з роздільною здатністю до 4K UHD. Беріть док-станцію на бізнес-конференції та показуйте презентації через проектор – у цьому допоможе інтерфейс VGA. З'єднуйтесь з локальною мережею через порт Gigabit Ethernet та ефективно працюйте в офісі, грайте в ігри, дивіться фільми.
Три порти USВ Type-A дозволяють підключити необхідне роботи устаткування, таке як комп'ютерна миша, клавіатура, принтер, флешка та інші пристрої USВ. Два порти USВ 3.0 підтримують швидкість обміну даними до 5 Гб/с. Док-станція Onvian також має два порти USB Type-C, один з яких заряджає підключений пристрій з максимальною потужністю 100 Вт.
Ви можете зарядити MacBook Pro до 100% за 1,5 години. Слоти для читання SD/TF карт забезпечують передачу відео, фотографій та аудіофайлів. Для підключення навушників або колонок використовуйте аудіопорт 3.5 мм та насолоджуйтесь улюбленою музикою. Кожна функція док-станції контролюється незалежним чіпом, що забезпечує її високу продуктивність та надійність.
Підставка для ноутбука
Кут нахилу 7 градусів сприятиме кращій циркуляції повітря та охолодженню ноутбука. Корпус док-станції виготовлений з алюмінієвого сплаву, який ефективно відводить тепло із внутрішніх компонентів та запобігає її нагріванню навіть при максимальних навантаженнях.
Підтримує функцію Plug and Play
Для початку роботи вам не доведеться інсталювати додаткові драйвери – просто підключайтеся до комп'ютера та працюйте. Док-станція сумісна з операційними системами Windows 11/10/8/7/Vista/XP, Linux, iOS, Android OS та Mac OS.
Характеристики:
Інтерфейс: AUX (3.5 мм), HDMI, RJ-45, USB 3.0х3, USB-C, VGA, SD/TF, PD 100W
Спільна техніка: Apple MacBook
Додаткові характеристики: Windows, MacOS, Linux
Розміри: 250 x 80 x 9.84 мм
Вага: 0.227 кг
Колір: Сріблястий/Сірий
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Convitex |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Застосування док-станції | Для ноутбуків |
| Інтерфейси | USB, VGA (D-sub), HDMI, AUX-вхід, LAN, Apple Lightning, Apple Dock |
| Особливості | Під'єднання до ПК, Вихід на навушники |
| Сумісність із брендом | Apple iPod/iPhone/iPad |
| Тип док-станції | Для заряджання/синхронізації, Мультимедійна |
| Живлення | USB |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9.84 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Вага | 300 г |
| Довжина: | 250 мм |
- Ціна: 2 200 ₴









