Кабель USB4.0 Type-C to Type-C 240W Fast Charging 8K 60Hz 40Gb/s 1 метр
Неймовірно швидке заряджання пристроїв на потужності 240W, передавання інформації зі швидкістю 40 Гбіт/с і трансляція відео у 8К якості. XOKO SC-2-240W — топовий USB-C/USB-C кабель 2024 року.
Особливості:
• Power Delivery: Максимальна, на сьогодні швидкість заряджання ноутбука, повербанка, планшета та телефона на потужності до 240W.
• Надшвидка синхронізація: Передавай дані на швидкості до 40 Гбіт/с.
• UHD 8K з підтримкою аудіо: Виводь зображення в 7680×4320 60 Гц роздільної здатності та насолоджуйся ідеальною картинкою та звуком.
• Якісний всередині: Кабель безкисневої міді, екранований спеціальною фольгою й корозійностійкі роз'єми в корпусі з алюмінію.
• Надійний зовні: Зносостійка ПВХ оболонка в нейлоновому обплетенні та протектори в конекторів витримують понад 10 000 гнучкостей.
• Безпечне заряджання: Вбудований чип Smart IC захистить твої пристрої від стрибків напруги, короткого замикання та надмірного заряджання.
Технічні характеристики:
• Довжина: 1 метр
• Чипсет: YC8821
• Power Delivery: 240W (48V, 5А)
• Пропускна здатність: 40 Гбіт/с
• Роздільна здатність: UltraHD 8K (7680×4320) 60 Гц
• Кабель із безкисневої міді, екранований спеціальною фольгою
• Позолочені роз'єми в корпусі з алюмінію
• Зносостійка ПВХ оболонка в нейлоновому обплетенні та протектори в конекторів витримують понад 10 000 гнучкостей.
• Захист від стрибків напруги, короткого замикання та надмірного заряджання
| Виробник: | Xoko |
| Модель: | USB4 Cable Fast Charing 240W (SC-2-240W) |
| Тип: | USB-C to USB-C |
| Чипсет: | YC8821 |
| Пропускна здатність: | Max 5A |
| Вихідна потужність: | 240W |
| Швидкість передавання даних: | 40 Гбіт/с |
| Стандарт зарядки: | Fast Charing 240W |
| Передавання відео: | UltraHD 8K (7680×4320) 60 Гц |
| Вхідний інтерфейс: | USB-C Connector |
| Особливості: | двосторонний |
| Призначення: | для швидкого заряджання смартфонів, планшетів, ноутбуків |
| Сумісний: | Samsung, Huawei, Xiaomi, NetBook и т.д. |
| Функції | швидкісне передавання даних, швидке заряджання |
| Матеріал: | Зносостійка ПВХ оболонка в нейлоновому обплетенні, захист от изгибов |
| Цвет: | сірий |
| Довжина: | 1 метр |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XoKo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кабель |
| Тип кабеля | USB type C - USB type C |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
- Ціна: 700 ₴










