
Точилка для ножів TAIDEA TG2302 (заточення керамічних, сталевих ножів)
3 600 ₴
3 220 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1213
- +380 (98) 046-56-38
Ножеточка електрична TAIDEA TG2302
Бажаєте наточити кухонне приладдя? Електроточилка для ножів TAIDEA TG2302 – це зручний портативний аксесуар для кухні, який можна використовувати не тільки в домашніх умовах, а й на великій професійній кухні ресторану чи кафе.
Ножеточка електрична одночасно витіснить ручні не безпечні точила, які не гарантують 100% результат і провокують травмонебезпечну ситуацію.
Точилка для ножів підходить тільки для заточування ножів. Вона працює від мережі 220В.
Електричну точилку для ножів можна використовувати для:
• професійних кухонних ножів
• великих та маленьких керамічних ножів
Дана точилка для ножів за кілька рухів заточить будь-який предмет. Таким верстатом можуть користуватися не лише чоловіки, а й жінки. Тепер не потрібно нікого просити, щоби повернути ножам колишню гостроту.
Чому точилка користується такою популярністю?
1. Три робочі поверхні.
2. Гарантований результат.
3. Просте керування.
4. Висока потужність - 18w.
5. Швидкість – 2800 об/хв.
6. Контейнер для збору металевої стружки.
7. Три ступені зернистості: 120/600/1000.
8. Міцний та якісний корпус.
9. Під час заточування гострі грані спрямовані вниз. Тому ви можете не хвилюватися, що інвентар зіскочить і поранить вас.
Автоматичне загострення за рахунок невеликих розмірів легко поміститься на стільниці на кухні і не займе багато місця. Тому вам не доведеться постійно забирати зі столу верстат і знову його діставати, коли він знадобиться.
Професійна електрична точилка для ножів – це приємний подарунок мамі, братові, чоловікові, татові, дружині, сестрі, синові чи дочці на день народження або інше свято!
Комплектація:
Точилка електрична Taidea TG2302, інструкція, роздрібна упаковка.
| Виробник: | TAIDEA |
| Модель: | TG2302 |
| Кут заточування: | 20° |
| Заточення: | усього леза від бюльстера до кінчика |
| Рекомендовані типи ножів: | кухонні, туристичні та складані ножі |
| Стадія первинного заточування: | є (на двох похилих прорізах з алмазними абразивами) |
| Стадія правки та полірування: | є (на двох похилих прорізах з алмазними абразивами) |
| Степіни зернистості: | 120/600/1000 |
| Потужність двигуна: | 18 Вт |
| Живлення: | 220 В |
| Розмір: | 280х105х90 мм |
| Вага: | 1250 г |
| Цвет: | сірий |
| Комплектація | електрична стругачка Taidea TG2302, інструкція з експлуатації, гарантійний талон, паковання |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Точилка електрична |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Висота | 90 мм |
| Вага | 1000 г |
| Виробник | Taidea |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Призначення | Для ножів |
- Ціна: 3 220 ₴







