
Кабель MOSHOU USB-C to DisplayPort DP2.1 16K30Hz 8K120Hz 80Gbps Thunderbolt 4/3 1 метр
930 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1214
- +380 (98) 046-56-38
Кабель MOSHOU USB-C to DisplayPort 2.1 Cable 16K30Hz 8K120Hz 80Gbps Thunderbolt 4/3 Type-C to DP 2.1 Cable for MacBook Pro/Air
Сертифікований VESA кабель MOSHOU USB-C to DisplayPort 2.1
Кабель USB C — DisplayPort 2.1 має безпрецедентну пропускну здатність 80 Гбіт/с, що майже втричі більше, ніж було доступно в попередній специфікації DP 1.4, а також стабільне та високошвидкісне передавання без втрати сигналу. Примітка. Він зворотно сумісний із попередніми стандартами DP 1.4 і DP 1.2. Уникайте мерехтіння екрана та обривів звуку, а також плавно транслюйте спортивні події, фільми, світлини та альбоми.
Потужніше передавання даних зі швидкістю 80 Гбіт/с, створена для кіберспорту
Кабель DisplayPort 2.1 забезпечує високу пропускну здатність 80 Гбіт/с, забезпечуючи високоякісну доставку контенту та виведення звуку без втрат, забезпечуючи неперевершені враження від ігор і фільмів. Сумісний із графічними картами Nvidia RTX 3070/RTX 3080/RTX 3090 і AMD Radeon RX 6800/6900. Графічні карти 00/6900, HDTV, комп'ютер та інші пристрої, обладнані інтерфейсом DP. Зворотна сумісність із DisplayPort 1.4/1.3/1.2.
Кабель 8K USB 4 — DisplayPort
Кабель USB-C — DisplayPort 2.1 підтримує МАКС. 16K за 30 Гц, 8K за 60/120 Гц, 4K 120/144/165/240 Гц, 2K за 144/165/240 Гц і може під'єднувати до 4 моніторів 1080P. Уникайте мерехтіння екрана та обривів звуку, а також плавно транслюйте спортивні події, фільми, фотографії та альбоми.
Сумісний з:
Совместимо с MacBook Pro (2021–2017 гг.), Mac Studio, Mac Mini 2018/2020 г., iMac (2018/2017 г.), iPad Pro (2021/2020/2018 г.), Surface Book 2, Surface Go, HP Envy 13, Pixelbook, Galaxy. Книга, Samsung Galaxy S8/ S9/ S8 Plus/ S9 Plus/ Note 8/ Note 9, Dell XPS 15/13, Chromebook, Chromebook Pixel, Surface Book 7, Chromebook/Pixelbook, Yoga 920, Samsung Galaxy S21/S20 и многие другие.
| Виробник: | MOSHOU |
| Модель: | Type-C to DisplayPort |
| Тип: | USB-C to DisplayPort DP 2.1 16K Adapter Cable |
| Вид сигнала: | цифровий аудіо/відіо |
| Роздільна здатність: | 16K@30Hz, 8K@60/120Hz, 4K@120/144/165/240Hz, 2K@144/165/240Hz HDR |
| Швидкість передавання даних: | до 32.4 Gbps |
| Звуковий канал: | 32 канали 1536 KHz |
| Підтримка: | статичний HDR, змінна частота оновлення VRR, швидке перемикання мультимедіа QMS, автоматичний режим із низькою затримкою ALLM |
| Функції | кабель USB-C to DisplayPort DP 2.1 16K, аудіовідеокабель |
| Матеріал: | луджена мідь + ПВХ |
| Екран: | подвійне екранування, обплетення |
| Застосування: | смартфон, планшет, ноутбук, цифрова камера або відеокамера |
| Цвет: | сірий |
| Довжина: | 1 метр |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HD-Parts |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кабель |
| Тип кабеля | DisplayPort |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
- Ціна: 930 ₴









