
Медіаплеєр Xiaomi TV Box S 2nd Gen S905X4 2/8Gb 4K Ultra HD GoogleTV Dolby Atmos DTS-HD
3 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: 979
- +380 (98) 046-56-38
TV Box Xiaomi TV Box S 2nd Gen S905X4 2/8Gb 4K Ultra HD Google TV
Якість зображення 4K Ultra HD
4K Ultra HD забезпечує деталізованіше та яскравіше зображення, щоб ви могли повністю зануритися в нього
Dolby Vision и HDR10+
Чіткіше зображення за будь-якого освітлення
З Dolby Vision і HDR10+ зображення тепер мають ширший динамічний діапазон і дивовижну яскравість, контрастність і колір, ніж раніше. Зображення HDR також вирізняються деталізованішими тінями та світлими ділянками.
Dolby Atmos и DTS-HD
Винятковий звук
Бувши революційною технологією просторового звуку, Dolby Atmos привносить у вашу вітальню неперевершені кінематографічні враження, оточуючи вас потужними звуковими ефектами, а також DTS-HD забезпечує винятковий високоякісний звук.
Google
Google TV об'єднує фільми, шоу та багато іншого з ваших програм і передплат і впорядковує їх спеціально для вас. Відкрийте для себе нові твори для перегляду з рекомендаціями, що ґрунтуються на тому, що ви дивитеся та що вас цікавить серед ваших передплат і контенту.
Ваш телевізор корисніший, ніж будь-коли
Попросіть Google знаходити фільми, транслювати програми, відтворювати музику та керувати телевізором — і все це за допомогою вашого голосу. Отримуйте відповіді, керуйте розумними домашніми пристроями та багато іншого. Просто скажіть «Окей, Google» або натисніть кнопку помічника Google на пульті дистанційного керування, щоб почати роботу.
Інтуїтивно зрозуміле розташування кнопок і Bluetooth забезпечують швидший доступ до улюбленого контенту під будь-яким кутом. Завдяки вбудованому ІЧ-порту ви також можете керувати живленням і гучністю телевізора або звукової панелі за допомогою одного пульта дистанційного керування.
Вбудований Chromecast
Дає змогу легко транслювати контент зі смарт-пристроїв на телевізор, забезпечуючи ширший кут огляду
Порти дають більше можливостей
Легке розширення без обмежень.
Встановіть і запустіть у 3 прості кроки
Під'єднайте Xiaomi TV Box S до порту HDMI телевізора/під'єднайтеся до інтернету/почніть роботу
| Виробник: | Xiaomi |
| Модель: | Mi Box S 2nd Gen |
| Процесор: | Amlogic S905X4 |
| Кількість ядер: | 4-ядра Сortex-A55 2.0 Ггц |
| Відеокарта: | Mali-G31 MP2 |
| Оперативна пам'ять: | 2 ГБ |
| Вбудована пам'ять: | 8 ГБ |
| Мережа: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac 2 діапазони 2,4 GHz / 5.8 GHz, Bluetooth 5.2 |
| Роз'єми: | USB 2.0, AV (тюльпан), слот живлення |
| TV-вихід: | HDMI 2.0 |
| Керування: | Під'єднання бездротової клавіатури, миші, Air Mouse, Chromecast и пр. |
| Аудіо: | Dolby Atmos, DTS 5.1 |
| Відео: | Ultra HD 4K, а також Dolby Vision і HDR10+ |
| Програми та ігри: | Понад 1 млн. безплатних ігор і застосунків у каталозі Google Play |
| Операційна система: | GoogleTV 11 |
| Розмір (ВхШхГ): | 95 x 95 x 16.7 мм |
| Вага: | 147 г |
| Гарантія: | 6 місяців |
| Подарок: | Сервіс YouTV 450+ ТБ каналів у подарунок на 30 днів! * |
| Комплектація | тв бокс, HDMI кабель, пульт керування, блок живлення, інструкція, паковання |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Xiaomi |
| Тип | Смарт приставка |
| Оснащення | Доступ в інтернет, Караоке, ІК управління, IPTV, Smart TV, Dolby Vision |
| Портативний | Так |
| Виходи | HDMI, Jack 2.5/3.5 mm |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, USB |
| Багатоканальний звук | Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS, DTS-HD, Dolby Atmos |
| Стан | Новий |
| USB-інтерфейс | Так |
| Меню російською | Так |
| Вага | 0.147 кг |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 95 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 16.7 мм |
| Вбудована пам'ять | 8Гб |
| Додаткові характеристики | |
| Операційна система | Google Android |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Оперативна пам'ять | 2Гб |
| Комплектация | |
| Пульт дистанційного керування | Так |
- Ціна: 3 000 ₴









