
Медіаплеєр HOMATICS Box R 4K Plus 4/32 GB Amlogic S905X4 WiFi6 NETFLIX Smart TV Box
4 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1276
- +380 (98) 046-56-38
HOMATICS Box R 4K Plus 4/32GB Amlogic S905X4 WiFi6 NETFLIX Smart TV Box
Homatics Box R 4K Plus належить до найшвидших і найпотужніших мультимедійних плеєрів на ринку Android TV. Це найсучасніша модель Homatics на новому чипсеті 4-го покоління Amlogic S905X4 і з операційною системою Android TV останньої версії. Родзинка цієї приставки — це ліцензія від Netflix і Amazon Prime Video.
Сертифікат Netflix Dolby VISION, Dolby ATMOS для обробки HDR-відео й аудіо, з наявними ліцензійними кодами, що й роблять приставку швидкою, якісною та потужною.
Homatics Box R 4K Plus, обладнаний 4 ГБ оперативної пам'яті та 32 ГБ пам'яті для зберігання даних, бездоганно впорається із завданнями, як-от запуск програм, ігри та перемикання між медіафайлами. Вбудована підтримка Chromecast дає змогу передавати передачі, фільми, програми та особисті медіафайли із сумісних пристроїв для перегляду на великому екрані.
Завдяки підтримці передових форматів HDR, зокрема HDR10 і HLG, через порт HDMI зображення на вашому 4K-телевізорі буде відрізнятися підвищеною контрастністю й захопливими кольорами. Пульт дистанційного керування Bluetooth дає змогу легко переміщатися в меню, вибирати фільми та керувати пристроями "розумного будинку" за допомогою голосових команд Google Assistant. Для під'єднання передбачені дводіапазонні Wi-Fi 6, Ethernet, Bluetooth 5.0 і порти USB.
Homatics Box R 4K Plus — це чудова ТВ-приставка зі збалансованим співвідношенням ціни та можливостей. Цей андроїд бокс — потужне та функціональне рішення для створення мультимедійного центру для телевізора з роздільною здатністю Ultra HD.
| Виробник: | Homatics |
| Модель: | Box R 4K Plus |
| Процесор: | Amlogic S905X4-K |
| Кількість ядер: | 4-ядра Сortex-A55 2.0 Ггц |
| Відеокарта: | Mali-G31 PM2 з підтримкою HDR |
| Оперативна пам'ять: | 4Гб LPDDR4 RAM |
| Вбудована пам'ять: | 32 Гб eMMC Flash |
| Додаткова пам'ять: | Карта SD до 512 ГБ, під'єднання USB Flash або жорсткого диска |
| Мережа: | Wi-Fi 6 802.11 a/b/g/n/ac/ax 2 діапазони 2,4 GHz / 5.8 GHz AC 2×2 (2T2R) |
| LAN 1000Mbit, Bluetooth 5.0 | |
| Роз'єми: | слот для карток microSD, USB 2.0 — 2 шт., Lan |
| TV-вихід: | HDMI 2.1 |
| Керування: | Під'єднання бездротової клавіатури, миші, Air Mouse та ін. |
| Аудіо: | AAC и HE-AAC; Dolby Digital и Dolby Digital Plus и MS12; Dolby Atmos Passthrough |
| Відео: | 1080P Full HD, Ultra HD 4K а також HDR відео, H.264 / AVC, H.265 / HEVC, VP8 и VP9, HDR — HDR10 +, HDR и HLG |
| Програми та ігри: | Понад 1 млн. безплатних ігор і застосунків у каталозі Google Play |
| Операційна система: | AndroidTV 11 (ATV) |
| Розмір (ВхШхГ): | 114 x 114 x 28 мм |
| Вага: | 265 г |
| Гарантія: | 6 місяців |
| Комплектація | тв бокс, HDMI кабель, голосовий пульт керування, блок живлення, інструкція, паковання |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Homatics |
| Тип | Смарт приставка |
| Оснащення | Доступ в інтернет, Караоке, ІК управління, IPTV, Smart TV, Dolby Vision |
| Портативний | Так |
| Виходи | HDMI, Цифровий оптичний/коаксіальний, RJ-45 |
| Інтерфейси | Ethernet, Bluetooth, Wi-Fi, USB |
| Багатоканальний звук | Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby TrueHD, DTS, DTS-HD |
| Максимальна роздільна здатність відео | 4K |
| Підтримувані носії | USB накопичувач |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| USB-інтерфейс | Так |
| Меню російською | Так |
| Вага | 0.256 кг |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 114 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Висота | 28 мм |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Додаткові характеристики | |
| Операційна система | Google Android |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Комплектация | |
| Мережевий адаптер | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
- Ціна: 4 900 ₴









