
Настільний/настінний електронний LED-годинник, будильник, календар, термометр 6659 Green
1 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1494
- +380 (98) 046-56-38
Exatime 6659 настільний/настінний електронний LED годинник, будильник, термометр, календар
Настінний LED-годинник — сучасний ритм у вишуканій формі
Час — це не просто цифри, а гармонія точності та стилю. Цей великоформатний цифровий годинник стане не тільки незамінним атрибутом повсякденного життя, але й естетичним акцентом вашого простору.
Завдяки чіткому LED-дисплею ви завжди матимете перед очима точний час, дату, температуру та день тижня. Інтелектуальна система регулювання яскравості адаптується до освітлення приміщення, даруючи комфортне сприйняття будь-коли.
Ритм вашого дня — під контролем
Два незалежні будильники дають змогу налаштувати ідеальний режим: вибирайте дні, коли вони спрацьовуватимуть, щоб жити в ритмі власного графіка.
Комфорт на відстані дотику
Зручне керування за допомогою пульта дистанційного керування й підтримка голосового режиму (у батарейному харчуванні) роблять годинник інтуїтивним і простими.
Стабільність і надійність
Функція пам'яті часу гарантує збереження налаштувань навіть у разі перебоїв живлення. А режим переходу на літній час активується всього одним натисканням.
Ваш стиль. Ваша точність
Мінімалістичний дизайн годинника із сучасними функціями доповнить інтер'єр будь-якого приміщення, гармонійно поєднуючи технології та витонченість.
Характеристики:
Зображення: часу/дати/температури/ніделі
Функція подвійного будильника: так
Підтримка настроювання частоти будильника: 1-5/1-6/1-7
1-5: Будильник телефонує з понеділка по п'яті
1-6: Будильник телефонує з понеділка пообідки
1-7: Будильник телефонує з понеділка по неділя
Регулювання яскравості: 5 рівнів ручного регулювання яскравості й автоматичного визначення
Функція пам'яті: доступна у разі одночасного живлення від батареї та використання від мережі
Функція літнього часу: натисніть кнопку «-» понад 3 секунди в режимі часу, щоб увімкнути/вимкнути літній час.
Функція голосового керування: режим роботи від батарейок AAA можна розбудити за допомогою голосового керування. (Батарейки не входять до комплекту)
Перемикач формату: 12/24 години
Матеріал: пластик
Тип живлення: зовнішнє джерело живлення (живлення від USB)
Колір: білий, циферблат зелений/білий
Довжина USB-кабелю: 2 метри
Розмір: 21.5х11х3 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Exa |
| Країна виробник | Китай |
| Тип годинника | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Електронний |
| Індикація часу | Світлодіодна |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Зелений |
| Матеріал підставки | Пластик |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Термометр | Так |
| Підсвічування | Так |
| Тип будильника | звуковий сигнал |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 215 мм |
| Глибина | 30 мм |
| Висота | 110 мм |
| Вага | 0.1 кг |
- Ціна: 1 500 ₴









