Магнітний чохол для планшета Lenovo Xiaoxin Pad Pro 2025 12.7" Black
Магнітний чохол — це броня для всього корпусу, зручна підставка та стильний аксесуар — ці функції виконує чохол Magnet. Планшет встановлюється в бампері з ABS-пластику. По кутах чохол-книжка має посилені накладки, які беруть на себе удар під час падіння на торець або бічні панелі. Міцна конструкція захищає від пошкоджень, подряпин і тріщин. Для доступу до роз'ємів, динаміків і камери передбачені отвори. Планшет у чохлі не має громіздкий вигляд, його зручно тримати в руці, можна заряджати, спілкуватися відеозв'язком, грати. Оздоблення зі штучної шкіри прикрашає девайс. Лицьову панель закриває обкладинка. Вона захищає екран від подряпин, потрапляння вологи та пилу. Чохол з обкладинкою скріплюється магнітами. У закритому вигляді планшет занурюється в режим сну й заощаджує енергію. Аксесуар можна використовувати як підставку. Закиньте обкладинку за спинку чохла та зафіксуйте в одному з двох положень: з меншим або великим нахилом.
Характеристики
- стильне, ультратонке виготовлення для зручного використання
- надійно захищає корпус планшета та дисплей від подряпин під час падіння
- дві позиції для комфортного перегляду відео, малювання й пошуку інформації в інтернеті
- замикається в пластикову основу для захисту задньої кришки від небажаних подряпин
- має міцні полікарбонатні стінки
- внутрішня частина, що прилягає до дисплея, зроблена з оксамитової мікрофібри
- функції Sleep/Wake активує екран планшета під час відкриття й занурює в сон під час закриття
- утримується закритим магнітним замком
- всі роз'єми та камери залишаються відкритими, забезпечуючи користувачеві повний доступ
Матеріали
- кожа PU (полиуретан)
- поликарбонат
- мікрофібра (внутрішня частина)
| Модель: | Чохол для Lenovo Xiaoxin Pad Pro 2025 12.7" Black |
| Дисплей: | 12.7" |
| Функції | Sleep/Wake активує екран планшета під час відкриття й занурює в сон під час закриття |
| Цвет: | чорний |
| Вага: | 30 г |
| Комплектація | чохол для Lenovo Xiaoxin Pad Pro 2025 12.7" Black |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану пристрою | 12.7" |
| Форм-фактор | Чохол-книжка |
| Особливості | Функція сну, Функція авто-включення, З підставкою |
| Фіксація пристрою | Куточки (гумка) |
| Матеріал | EVA |
| Тип застежки | Магніт |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для планшета |
| Стан | Новий |
- Ціна: 885 ₴










