
Док-станція Onvian 6в1 100 W для Steam Deck/ROG (HDMI 4K/ Ethernet/ 3xUSB 3.0/ USB-C 100W)
2 100 ₴
1 535 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1530
Док-станція Onvian 6в1 60 W для Steam Deck/ROG (HDMI 4K/ Ethernet/ 3xUSB 3.0/ USB-C 100W)
Док-станція Onvian 6-в-1 для Steam Deck/ROG містить 1 порт — HDMI, 3 порти — USB 3.0, 1 порт RJ45 і 1 порт PD Type-C, забезпечуючи безперешкодне під'єднання та можливості розширення для вашої консолі.
Завдяки регульованій конструкції підставки, ви також можете поставити свою консоль із захисним чохлом.
● Ультра чіткість 4K@60Hz
● Комплексне рішення для Steam Deck
● Швидке заряджання
● Блискавичне передавання даних
● Гігабітний Ethernet
Особливості:
1 Не закриває вентиляційний отвір для кращого відведення тепла
2 3-бічні силіконові накладки для захисту від подряпин на 360°
3 Нижня силіконова прокладка, док-станція не ковзає й не рухається по столу
| Виробник: | Onvian |
| Назва: | USB-C Doking Station For Steam Deck/ROG 6in1 |
| Модель: | BS-DS601 |
| Порт HDMI: | дисплей 4K 60 Гц HDR (макс.) |
| Порт RJ45: | 1000/100/10 Мбіт/с |
| Порт PD: | PD 100 Вт |
| 3 Порти USB 3.0: | 5 Гбіт/с, зворотна сумісність з USB 2.0 |
| VRR: | Підтримка G-Sync |
| Формат огляду: | RGB/YUV4:2:2/4:2:0 (для виходу 4K за 60 Гц підтримує тільки YUV4:2:2/4:2:0) |
| Формат аудіо: | DTS-HD/Dolby-tureHD/LPCM7.1/DTS/Dolby-AC3/DSD/HD (HBR) |
| Звук: | 192 кГц, 16/24 біт, 96 кГц/48 кГц/44,1 кГц/32 кГц |
| Матеріал: | Алюмінієвий сплав + АБС |
| Довжина кабелю: | 20 см |
| Комплектація | адаптер, інструкція, роздрібна паковання |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ONV |
| Країна виробник | Китай |
| Тип док-станції | Для зарядки/синхронізації, Мультимедійна |
| Інтерфейси | LAN, HDMI, USB |
| Живлення | USB |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 152 мм |
| Глибина | 34 мм |
| Висота | 71 мм |
| Вага | 0.1 г |
- Ціна: 1 535 ₴









