
Ігрова мишка Attack Shark X3 Pro White 26000DPI PAM3395 Wireless BT5.2
2 800 ₴
2 430 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1609
- +380 (98) 046-56-38
Ігрова миша Attack Shark X3 Pro PAW3395 Pixart Omron 8000Hz BT5.2 White
Флагманський датчик Pixart PAW3395
Бездротова ігрова миша ATTACK SHARK X3 Pro обладнана флагманським оптичним датчиком Pixart 3395, пропонуючи 6 регулювальних рівнів DPI (800/1600/2400/3200/5000/26000) руху, забезпечуючи оптимальний ігровий досвід.
Надлегкий і ергономічний дизайн
З вагою всього 59 г, миша X3 дуже легка, що робить її однією з найлегших на ринку. Її ергономічний корпус добре підтримує долоню та мінімізує навантаження на руки, знижуючи втому у разі тривалого використання.
Мікроперемикачі Omron і кодер TTC
Використовуючи мікроперемикачі Omron, кожне клацання миші X3 Pro має чіткий звук, швидкий відскок і тривалий термін експлуатації до 100 мільйонів натискань. Кодер колеса прокручування TTC забезпечує точніше позиціювання.
Трирежимне під'єднання
Миша підтримує три режими під'єднання: кабельний режим USB-C, бездротовий режим 2.4G і Bluetooth 5.2. Це дає змогу використовувати мишу без дротів або перемикатися в дротовий режим стабільного передавання даних.
Миттєвий відгук — 8000 Гц
Завдяки частоті опитування до 8000 Гц у дротовому режимі та 8000 Гц у бездротовому X3 Pro забезпечує неймовірну плавність руху та миттєвий відгук. Це означає, що кожен ваш рух передаватиметься на екран без затримок, даючи вам перевагу в динамічних іграх.
5 програмованих кнопок
Усього 5 кнопок миші можна програмувати для регулювання DPI, частоти опитування, LOD, ярлика та макросів через спеціальне ПЗ. Це дає змогу налаштувати мишу під свої потреби та стиль гри.
Покращений геймплей
Миша ATTACK SHARK X3 Pro створена, щоб підвищити ваш ігровий досвід, забезпечуючи точність, комфорт і багатофункціональність для досягнення найкращих результатів в іграх.
| Виробник: | Attack Shark |
| Модель: | X3 Pro |
| Режим під'єднання: | Bluetooth/бездротовий/провідний |
| Кількість кнопок: | 8 шт. |
| Кількість роликів: | 1шт |
| Свічки (Switch): | Omron TTC 100M |
| Енкодер ролика: | TTC golden wheel 2 million laps |
| Сенсор: | PAW3395 (26 000 точок на дюйм) |
| Роздільна здатність: | 6 позиций, 800/1600/2400/3200/5600/26000 точек на дюйм |
| Частота опитування: | 8000Hz |
| Максимальна швидкість: | 650IPS |
| Пришвидшення: | 50G |
| Особливості: | програмовані клавіші, внутрішня пам'ять, для хвату «Ладонь» |
| Фірмове ПЗ: | Attack Shark Driver |
| Акумулятор: | до 200 годин роботи |
| Матеріал корпусу: | ABS пластик |
| Матеріал ніжок: | Teflon PTFE |
| Розмір (ВхШхГ): | 118.5 х 61 х 39.7 мм |
| Вага: | 59 г |
| Цвет: | білий |
| Комплектація | мишка Attack Shark X3 Pro, 8K ресивер, парокоддовий Type-C кабель, протиковзні наклейки, глайди, інструкція |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Attack Shark |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Комбіноване |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 119 мм |
| Ширина | 61 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 59 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 26000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Кількість клавіш миші | 8 |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 5 |
- Ціна: 2 430 ₴









