
Портативний турбовентилятор Violent F18 Turbo Jet Fan 150 000 RPM Black
1 395 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1739
- +380 (98) 046-56-38
Violent F18 Turbo Jet Fan — це не просто вентилятор, а справжній турбовихр, який здатний працювати на повній потужності та справлятися з будь-якими завданнями.
Відчуйте потужність мінітурбовентилятора нового покоління!
Шукаєте універсальний пристрій, який зробить вашу роботу швидшою, легшою й ефективнішою? Цей мінітурбореактивний вентилятор — це ідеальне поєднання інноваційних технологій, високоякісних матеріалів і стильного дизайну.
Найвища якість компонентів: Унікальний пристрій, створений із найкращих матеріалів: високошвидкісні імпортні підшипники, новітній металевий турбінний механізм, безщітковий мотор і вручну намотаний двигун. Це гарантує довговічність, надійність і ідеальну продуктивність.
Регульована швидкість у 4 режимах: Вибір будь-якого з чотирьох рівнів швидкості для своїх потреб. А для екстремальних завдань просто натисніть та утримуйте, щоб перейти в режим максимальної сили.
Місткий акумулятор на 10 000 мА·год: Навіть за максимальної швидкості 150 000 об/хв вентилятор працює без перебоїв, забезпечуючи вам спокій і впевненість. Забудьте про часте заряджання та насолоджуйтеся стабільною роботою пристрою.
Універсальність у використанні
- видування і всмоктування повітря з подушок
- Очищення комп'ютерної техніки та промислового обладнання
- роздування вугілля для ідеального горіння
- Усунення снігу з авто та очищення від пилу
- створення вітряного ефекту під час знімань
- Сушіння хатніх вихованців після купання
| Виробник: | Violent |
| Модель: | F18 Turbo Jet Fan 150000 RPM |
| Тип: | Портативний турбовентилятор |
| Максимальна швидкість: | 150 000 об/хв |
| Швидкість повітряного потоку: | 60 м/с |
| Рівень шуму: | 83 дБ |
| Кількість швидкостей: | 4 |
| Кількість насадок: | 1 шт |
| Тип живлення: | Акумулятор |
| Батарея: | 10 000 mAh |
| Роз'єм для заряджання: | USB Type-C |
| Матеріал корпусу: | ABS пластик |
| Розміри: | 160 x 76 x 42 мм |
| Вага: | 270 г |
| Цвет: | чорний |
| Комплектація | Турбовентилятор Violent F18, 1 насадка, кабель для заряджання, інструкція, паковання |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Violento |
| Варіант установки | Універсальний |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Матеріал лопатей | Металл |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Підсвічування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Глибина | 42 мм |
| Вага | 0.27 кг |
- Ціна: 1 395 ₴









