
Турбовентилятор Violent F02-SE Turbo Jet Fan 880000 RPM Blue
2 600 ₴
2 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1796
- +380 (98) 046-56-38
Violent Violent F02-SE Turbo Jet Fan - це не просто вентилятор, а справжній турбо-вихор, який здатний працювати на повній потужності і справлятися з будь-якими завданнями.
Відчуйте потужність міні турбовентилятора нового покоління!
Шукаєте універсальний пристрій, який зробить вашу роботу швидшою, легшою та ефективнішою? Даний міні турбореактивний вентилятор – це ідеальне поєднання інноваційних технологій, високоякісних матеріалів та стильного дизайну.
Найвища якість компонентів
Унікальний пристрій, створений з найкращих матеріалів: імпортні високошвидкісні підшипники, новітній металевий турбінний механізм, безщітковий мотор та вручну намотаний двигун. Це гарантує довговічність, надійність та бездоганну продуктивність.
Плавне регулювання швидкості
Обирайте будь-який з рівнів швидкості для своїх потреб. А для екстремальних задач – просто натисніть й утримуйте, щоб перейти у режим максимальної сили. Завдяки одній кнопці доступне плавне регулювання швидкості.
Місткий акумулятор на 10000 мАг
Навіть при максимальній швидкості 880 000 об/хв, вентилятор працює без перебоїв, забезпечуючи вам спокій і впевненість. Забудьте про часте заряджання та насолоджуйтесь стабільною роботою пристрою.
Інтуїтивний контроль
Чотири діодні індикатори додають не лише естетики, а й функціональності. Завдяки яким ви отримуєте чіткий рівень заряду акумуляторів, що робить керування F02-SE максимально простим і точним.
Набір щіточок для бездоганної зручності
Набір щіточок дозволяє швидко прибрати бруд та пил навіть у важко доступних місцях.
Універсальність у використанні
- Очищення комп’ютерної техніки та промислового обладнання
- Роздування вугілля для ідеального горіння
- Усунення снігу з авто та очищення від пилу
- Створення вітряного ефекту під час зйомок
- Сушка домашніх улюбленців після купання
| Бренд |
Violent |
|---|---|
| Модель |
F02-SE Turbo Jet Fan |
| Швидкість мотора |
880 000 об/хв |
| Швидкість повітряного потоку |
70 м/c |
| Потужність |
300 Вт |
| Тиск повітря |
до 600 г |
| Кількість швидкостей |
плавне регулювання |
| Акумулятор |
10 000мАг |
| Зарядка |
через USB-C порт 5V -2A |
| Матеріал |
ABS пластик |
| Розмір |
163 x 98 x 48 мм |
| Вага |
410 г |
| Колір |
синій |
| Комплектація |
Турбовентилятор Violent F02-SE, 3 щіточки, кабель для заряджання, інструкція, упаковка |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Violento |
| Варіант установки | Універсальний |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Регулювання швидкості | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Матеріал лопатей | Металл |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 163 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Глибина | 48 мм |
| Вага | 0.41 кг |
- Ціна: 2 350 ₴









